چهارشنبه ٠٧ مهر ١٤٠٠  چاپ        ارسال به دوست

با اتمام "جنگ و صلح" در 31 خرداد ؛

اجرای نمایش های "مرفی" و "مرگ گرم" در تئاتر شهر تمدید شد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، اجرای عمومی نمایش های "مرفی" به کارگردانی نگین ضیایی در تالار سایه و "مرگ گرم" به کارگردانی محمدرضا عطایی فر در تالار قشقایی تئاتر شهر تا روز چهارم تیرماه تمدید شد. این درحالی است که تئاتر موزیکال "جنگ و صلح" به کارگردانی میثم یوسفی روز دوشنبه سی و یکم تیرماه به اجرای خود در تالار چهارسو پایان می دهد.  

نمایش "مِرفی" به نویسندگی سپیده ضیایی و کارگردانی نگین ضیایی تا روز چهارم تیرماه هر روز غیر از شنبه ها ساعت 18:45 با مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 30 هزار تومان در تالار سایه مجموعه تئاتر پیش روی مخاطبان قرار می گیرد.

نمایش "کنسرت مرگ گرم" به نویسندگی ، طراحی و کارگردانی محمدرضا عطایی فر نیز تا روز چهارم تیرماه ، ساعت 18 به مدت زمان 120 دقیقه و قیمت بلیت 40 هزار تومان اجرای خود را در تالار قشقایی تئاتر شهر ادامه می دهد.

در تالار چهارسو تئاتر موزیکال "جنگ و صلح" به نویسندگی، طراحی و کارگردانی میثم یوسفی تا روز دوشنبه 31 خرداد ، ساعت 19:30، مدت زمان 40 دقیقه و قیمت بلیت 40 هزار تومان روی صحنه می رود.

اجرای این سه اثر نمایشی در حالی است که نحوه فروش بلیت و حضور تماشاگران در تالارهای نمایشی با در نظر گرفتن ظرفیت پنجاه درصدی تالارها و موارد مربوط به فاصله گذاری براساس شیوه نامه های بهداشتی صورت می گیرد.١٥:٣٢ - جمعه ٢٨ خرداد ١٤٠٠    /    شماره : ٩١٢٤٩    /    تعداد نمایش : ٨٢سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است