سه شنبه ٠٦ مهر ١٤٠٠  چاپ        ارسال به دوست

در پنجمین دوره برگزاری ؛

هیأت داوران بخش پویانمایی مسابقه فیلم‌نامه و نمایش‌نامه کانون معرفی شد

سینمای نو > سرویس پویانمایی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون ، معین صمدی تهیه کننده، نویسنده و کارگردان فیلم‌های انیمیشن و بازی‌های ویدیویی، مدرس انیمیشن، داور جشنواره‌های انیمیشن، نایب رییس انجمن صنفی انیمیشن و دبیر جشن مستقل انیمیشن ایران، حمیدرضا حافظى مدرس دانشگاه، نویسنده و کارگردان فیلم‌های داستانی کوتاه، بلند، سریالی زنده و انیمیشن و عضو کانون فیلم‌نامه‌نویسان سینمای ایران، حامد جعفرى تهیه کننده سینما و تلویزیون، داور و عضو هیئت انتخاب جشنواره‌های مختلف و رئیس هیئت ‌مدیره استودیو هنر پویا، هیأت داوران بخش پویانمایی این مسابقه را تشکیل می‌دهند.

بر همین اساس هیأت داوران بخش پویانمایی، ‌۱۹ فیلم‌نامه‌ پویانماییِ برتر که در مرحله‌ اول پنجمین مسابقه فیلم‌نامه و نمایش‌نامه کودک و نوجوان از سوی هیأت انتخاب اعلام شده بود، را داوری کردند.

پنجمین مسابقه‌ فیلم‌نامه و نمایش‌نامه‌ کودک و نوجوان در دو مرحله صورت گرفت، ابتدا طرح‌های ارسالی با توجه به شرایط مسابقه از سوی هیات انتخاب بررسی و آثار برتر معرفی شدند.

در مرحله دوم نیز صاحبان آثار برتر یک ماه فرصت داشتند تا نسخه اصلی پویانمایی خود را برای داوری پایانی به دبیرخانه مسابقه ارسال کنند.١٨:١٧ - دوشنبه ١٤ تير ١٤٠٠    /    شماره : ٩١٥٢٠    /    تعداد نمایش : ٥٤سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است