شنبه ٢٦ خرداد ١٤٠٣  چاپ        ارسال به دوست

شامگاه جمعه یازدهم آذرماه ؛

اجرای نمایش "فرزند یک خنیاگرم" در تئاترشهر به پایان رسید

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، نمایش "فرزند یک خنیاگرم" به نویسندگی و کارگردانی شکرخدا گودرزی که از روز چهارم آبان ماه در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفته بود، شامگاه روز جمعه یازدهم آذر ماه با قدردانی گروه اجرایی از کارکنان تئاتر شهر و همچنین قدردانی رئیس این مجموعه از کارگردان و سایر عوامل نمایش به پایان رسید.

کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تعدادی دیگر از هنرمندان مهمانان آخرین اجرای نمایش "فرزند یک خنیاگرم" در تالار چهارسو تئاتر شهر بودند.

در نمایش "فرزند یک خنیاگرم" که به نویسندگی و کارگردانی شکر خداگودرزی روی صحنه بود، انسیه ابراهیمی، فاطمه تواضعی، سجاد خباز، فاطمه خراسانی، فاطمه دهقانی، فراز شیرانی، فرهود فدوی، زیبا کاظمی، هستی کرمی، امیرحسین رنجی کوزه کنان، زهرا مهرابی، آیسان نوریان، هوشمند هنرکار، سحربافتیان به عنوان بازیگر حضور داشتند.

"فرزند یک خنیاگرم" ، نمایشنامه‌ای است که با رویکردی متفاوت به شخصیت‌های «زال»، «رستم»، «شغاد»، «دلارام»، «ارنواز»، «مهران کابلی»، «موبد»، «ستاره‌شمار»، «خواب‌گزار» و «خنیاگران» به صحنه رفت.١٧:٠٦ - شنبه ١٢ آذر ١٤٠١    /    شماره : ١٠٠١٨٦    /    تعداد نمایش : ١٧٦سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است