دوشنبه ١٣ آذر ١٤٠٢

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

آثار بزرگان گرافیک در کتاب 10.16 ؛

آثار ممیز، سارنج، بریرانی، مثقالی، زرین کلک، شیوا و ... منتشر می شود

سینمای نو > سرویس هنرهای تجسمی      

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و اعلام روابط عمومی هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر ، در بخش طراحی گرافیک هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر آثار 16 هنرمند شاخص طراح گرافیک ایران حضور دارد و از هر هنرمند 10 اثر به نمایش گذاشته شده است و کتاب آثار این بخش با عنوان "10.16" در پایان جشنواره منتشر می شود.

بخش طراحی گرافیک و پوستر هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر که با همکاری انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران برگزار شده و در این بخش آثار مرتضی ممیز، صادق بریرانی، عباس سارنج، نورالدین زرین کلک، فرشید مثقالی، قباد شیوا، ابراهیم حقیقی، مصطفی اسداللهی، ساعد مشکی، بیژن صیفوری، علی خورشیدپور، علیرضا مصطفی زاده، فرزاد ادیبی، کیانوش غریب پور، مهران زمانی و کوروش پارسا نژاد ارائه شده و 10 اثر از هریک از این هنرمندان به نمایش گذاشته شده است.

انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران منتخبی از آثار این هنرمندان را برای هفتمین جشنواره تجسمی فجر ارائه کرده و پوسترها و آثاری که در این بخش به نمایش گذاشته پوسترهای فرهنگی و اجتماعی از رویدادهای هنری، فرهنگی است.

هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در رشته های نقاشی ، خوشنویسی ، نگارگری ، مجسمه سازی ، سفال ، عکاسی ، تصویرسازی ، پوستر و کاریکاتور 12 اسفندماه به کار خود پایان می دهد.

 


٠٩:٣٠ - جمعه ١ اسفند ١٣٩٣    /    شماره : ٣٦٠٠٨    /    تعداد نمایش : ١٠٦٥سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است