پنج شنبه ٢٨ تير ١٤٠٣  چاپ        ارسال به دوست

با تغییراتی در گروه بازیگران ؛

"سیندرلا" به صحنه برمی گردد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی گروه تئاتر مستقل ، مریم کاظمی از آغاز تمرینات گروه برای اجرای مجدد نمایش"سیندرلا" خبر داده و گفت: بعد از وقفه ای که داشتیم تمرینات آمادگی اجرای عمومی نمایش "سیندرلا"  را شروع کرده ایم. 

وی ادامه داد: در دور جدید اجراها تغییراتی در گروه بازیگران ایجاد شده که نیازمند تمرین بیشتری است. 

این نویسنده و کارگردان تئاتر درباره سالن اجرای نمایش "سیندرلا" نیز گفت: نمایش سیندرلا که بهار گذشته بخشی از اجراهایش را در تالار هنر برگزار کرده بود به دلیل  برخورد با جشنواره عروسکی و ایمن سازی و بهسازی تالار متوقف شد. با اظهار تمایل و پیشنهاد گروه و مدیریت تالار و با امیدواری ، نمایش "سیندرلا" در مهرماه دور دوم اجراهای خودرا شروع می‌کند.

وی تماشاچیان و خانواده ها را مشوق اصلی برای ادامه اجرای نمایش "سیندرلا" دانسته و گفت: ممنون و سپاسگزار استقبال تماشاچیان و خانواده های علاقه مند تئاتر هستیم که مشوق ما در ادامه اجراها هستند. 

نمایش "سیندرلا" نوشته دیوید وود و با ترجمه حسین فدایی حسین و کارگردانی مریم کاظمی اردیبهشت و خرداد 1402 به مدت چهار هفته در صدر جدول پرفروش ترین نمایش های روی صحنه قرار داشت و با استقبال گسترده خانواده ها همراه بود.١٩:٠٠ - يکشنبه ٢ مهر ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٤٩٣٦    /    تعداد نمایش : ٣٠٧سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است