يکشنبه ١٢ آذر ١٤٠٢

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

با حکم مدیرعامل صورت گرفت؛

انتصاب مدیر آفرینش‌های فرهنگی و هنری تهران و سرپرست کانون البرز

سینمای نو> سرویس هنری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی "سینمای نو" و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، فاضل نظری در حکمی مدیریت مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون در تهران را به قاسم مرادی سپرد و اظهار امیدواری کرد تا او و همکاران آن مجموعه با تلاش آگاهانه و همت مجدانه و از رهگذر هماهنگی با معاونت فرهنگی کانون، در جهت تعالی و تحقق اهداف آن مرکز قدم‌های موثری بردارند.

قاسم مرادی که اکنون جایگزین قاسم سلیمانی شده است پیشتر مدیر اداره تالارهای حوزه هنری بود و معاونت اداری مالی تئاتر شهر، عضویت در هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی ایران، عضویت در انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی ایران و معاونت اداری و مالی حوزه هنری استان قم از دیگر سوابق اوست.

برهمین اساس سلیمانی که از دو سال پیش مدیریت مرکز آفرینش‌ها را بر عهده داشت نیز با حکم مدیرعامل به سمت سرپرستی کانون استان البرز منصوب شد.

در سابقه کاری او علاوه بر مرکز آفرینش‌ها و مسئولیت‌هایی در حراست کانون، عناوینی مانند معاون اداره کل کانون استان تهران، مسوول مراکز آموزشی کانون زبان استان تهران و مسئولیت اداره بیمه و رفاه کانون به چشم می‌خورد.

مدیرعامل کانون در این حکم اظهار امیدواری کرده است تا سرپرست جدید با بهره‌گیری از خرد جمعی و همکاری موثر با مجموعه ستادی کانون و هماهنگی با استاندار و دستگاه‌های ذی‌ربط در تحقق اهداف مقدس کانون موفق باشد.

سلیمانی اکنون با بازنشستگی محمود مروج مدیرکل کانون استان البرز، جایگزین وی شده است، مدیری که در سابقه‌اش مدیرکلی آفرینش‌های فرهنگی و مدیرکلی کانون استان زنجان نیز به چشم می‌خورد.٢٠:٠٠ - شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٧٧١٨٦    /    تعداد نمایش : ١١٧سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است