جمعه ٢٤ فروردين ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

با عنوان "سور " ؛

تک آهنگ جدید بهنام خدارحمی روانه بازار موسیقی ایران شد

سینمای نو > سرویس موسیقی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ، "سور" را بهنام خدارحمی آهنگسازی و تنظیم کرده است و امیر احدی نوازندگی تار آن را بر عهده دارد، محمد یوسفلی صدابردار و رحیم شب خیز هم میکس و مسترینگ این قطعه بدون کلام ایرانی را انجام داده است.

بهنام خدارحمی جایگاه موسیقی بی کلام را در کشور ایران ، خاص و قابل توجه می داند، چرا که از نظر او موسیقی بی کلام، خود ادبیاتی است که مخاطبانی به وسعت جهان دارد‌.

در معرفی این اثر آمده است: طبعا پرداختن به مهر و نیکی و شادی آن هم در شرایط کنونی جامعه ایران و یادآوری اینکه در ایران برای مقابله با نیروهای اهریمنی ، از جشن و سرور استفاده می کردند و عبادات و نیایش ها و پرستش ها همگی آمیخته با شادی و سرور بود، و زشتی و پلشتی همواره با شادی و خوشحالی به عقب رانده می شده اند و انسانها با نیروی معنوی و روحیه ای قدرتمند و با اتحاد و اتفاق، اهریمن را شکست می داده اند یک مسئولیت است. مسولیتی که بیشتر از هر فردی اهالی هنر و موسیقی را متعهد می کند تا این تعهد را به مردمان سرزمینمان داشته باشند، که یادشان بیندازند مهر و محبت، فرهنگ چند هزار ساله ایرانیان بوده و باید به آن پرداخته شود.

تک آهنگ "سور" در صدای دنیای هنر فراهم شده و از هم اکنون در سامانه بیپ تونز قابل دانلود و در دسترس می باشد.١٧:٢٠ - جمعه ٧ مرداد ١٤٠١    /    شماره : ٩٨٢٨٩    /    تعداد نمایش : ١٣٩سالن های اجرای موسیقی


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است