يکشنبه ٢٤ تير ١٤٠٣

آخرین اخبار :

  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • تهران - تئاتر سنگلج
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

با زیرنویس اختصاصی ؛

"نیروهای ویژه: سخت ترین آزمون جهان" در پلتفرم "تماشاخونه" عرضه شد

سینمای نو > سرویس نمایش خانگی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی ؛پلتفرم "تماشاخونه" مجموعه ای از آثار سینمای ایران و جهان را به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان قرار داده و این روزها رئالیتی شو "نیروهای ویژه: سخت ترین آزمون جهان" یکی از آثاری است که در این مجموعه عرضه شده است. 

"نیروهای ویژه: سخت ترین آزمون جهان" به کارگردانی اولی الیوت محصول سال ۲۰۲۳ ایالات متحده است که در آن ۱۶ شرکت کننده مشهور با چالش‌هایی از کتاب بازی فرآیند انتخاب نیروهای ویژه روبه رو هستند. این شرکت کننده ها با مجموعه ای از چالش های آموزشی شبیه سازی شده نیروهای ویژه، مبارزه می کنند، آنها از جامعه حذف می شوند و گروهبان های کارکنان همه چیز را از دوربین اردوگاه کنترل می کنند. 

ستارگانی چون مارک بیلینگهام  (Mark Billingham)، جیسون فاکس  (Jason Fox)، رودی ریس (Rudy Reyes) در این رئالیتی شو حضور دارند.

 انتخاب برای نیروهای ویژه آزمونی است که شبیه هیچ آزمون دیگری نیست و افراد مشهور از همه ژانرها، تمرینات آموزشی سختی را توسط ماموران ستاد هدایت انجام می دهند و تلاش می کنند تا زنده بمانند.

در این رئالیتی شو، نیروهای استخدام شده با سخت ترین محیط ها روبه رو می شوند و خود را در آزمون نهایی انعطاف پذیری فیزیکی، ذهنی و عاطفی تحت فشار قرار می دهند که عمیق ترین و واقعی ترین شخصیت افراد مشهور را آشکار می کند. آزمون هایی چون شخصیت، ضعف، ذهنیت ، اعتماد ، فشار، ترس، تاب آوری، شجاعت، بقا و بازجویی در این رئالیتی شو بر نیروهای ویژه بررسی می شود.

رئالیتی شو "نیروهای ویژه: سخت ترین آزمون جهان" که امتیاز ۶.۹ را در سایت Imdb به دست آورده و 2023 Nominee Real TV Award (نامزد جایزه Real TV) را کسب کرده در ۱۰ قسمت به صورت رایگان و با زیرنویس اختصاصی در پلتفرم "تماشاخونه" قابل مشاهده است.٢١:٠٠ - سه شنبه ١٦ خرداد ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٢٩١٩    /    تعداد نمایش : ١٥٠سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است