چهارشنبه ٠٩ اسفند ١٤٠٢

آخرین اخبار :

  • پردیس ‌تئاتر ‌شهرزاد ‌- ‌سالن 3
  • تماشاخانه ایرانشهر
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه های سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

با ادامه بحث درباره سریال‌سازی ؛

ایرج محمدی و مهدی فرجی به جام جام می روند

سینمای نو > سرویس تلویزیون 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی سیما ، برنامه تلویزیونی جا‌م‌جم بعد از یک هفته پرهیاهویی که هنوز بازتاب‌های آن در فضای‌مجازی ادامه دارد سراغ دو تهیه‌کننده شناخته شده رفته است. 

ایرج محمدی از یک ‌سو و مهدی فرجی از سویی دیگر؛ تهیه‌کنندگانی که هر دو سابقه درخشانی در سینما و تلویزیون از خود گذاشته‌اند به مراتب محمدی بیشتر به عنوان تهیه‌کننده شناخته می‌شود. 

چرا که قدمتِ تهیه‌کنندگی محمدی به سال‌های دور برمی‌گردد خانه پدری، بزنگاه، خانه به دوش، دردسرهای عظیم و آخرین‌های آن به دلدادگان و آرماندو در تلویزیون و در نمایش‌خانگی هم دو اثر تاکنون به تهیه‌کنندگی او منتشر شده است. 

البته این روزها در حال فیلمبرداری سریالی جدید در تلویزیون است که نام موقتِ آن تانک‌خورها است.

از سویی دیگر مهدی فرجی که بیشتر این روزها به تهیه‌کنندگی سریال نون‌خ شناخته می‌شود که فصل جدید آن در دستور ساخت است. اما او سال‌های زیادی در کسوتِ مدیریت شبکه یک و دو حضور داشته و آثار درخشان و ماندگاری در زمان او ساخته شده است. شاید یکی از مصادیق بارز آن پایتخت و سریال‌هایی همچون زیر هشت و رستگاران باشد. 

قرار است امشب این دو تهیه‌کننده که شناخت خوبی از تولیدات نمایشی دارند دوباره پرونده بررسی وضعیت نمایشی را بعد از چند قسمتِ هیجانی و مهم در جام‌جم مورد بررسی قرار دهند.برنامه‌ای که این روزها دوران بلوغ خود را سپری می‌کند و بازتاب‌های خوبی در فضای‌مجازی به همراه دارد.

برنامه تلویزیونی جام‌جم با رویکردی نقادانه به تهیه‌کنندگی مصطفی هیودی و با سردبیری و میزبانی سیداحمد موسوی صمدی هر دوشنبه حوالی ساعت 23:15 به صورت زنده روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.١٣:٠٠ - دوشنبه ٦ آذر ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٦٢٣٢    /    تعداد نمایش : ٦٣سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است