چهارشنبه ٠٩ اسفند ١٤٠٢

آخرین اخبار :

  • پردیس ‌تئاتر ‌شهرزاد ‌- ‌سالن 3
  • تماشاخانه ایرانشهر
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه های سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

توسط روابط عمومی سیما ؛

فیلم های انتخابی شبکه امید برای آخر هفته اعلام شد

سینمای نو > سرویس تلویزیون

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و اعلام روابط عمومی سیما ، مشخصات فیلم های در نظر گرفته شده برای پخش از شبکه امید سیما به شرح زیر است :

فیلم سینمایی "ویکتور و راز قصر کروکدیل" به کارگردانی کریل باس، پنج‌شنبه 9 آذرماه ، ساعت ۱۹:۰۰ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی کریستو فرکیک، جوانا فرکیک، ویجسنا فرکیک و کریستوف ماریا خواهیم دید: خانواده ای با دو فرزندشان به خانه عمویشان نقل مکان می کنند. عمو سال ها پیش فوت شده است. او سفرهای بسیاری می رفته و به شکار و حیوانات وحشی علاقه ویژه ای داشته است. لذا خانه او مملو از اثاثیه عجیب و مرموز است. از جمله آن که زن خدمتکار و پسر پیرش نیز در همین خانه زندگی می کنند و مرگ نابهنگام دختر نوجوان عمو سال ها پیش بر معمای این خانه افزوده است. ویکتور پسر نوجوان خانواده قصد دارد در میان وسایل عمو به دنبال دلیل مرگ دختر عمویش بگردد که ناگهان متوجه می شود یک نفر به صورت پنهانی به داخل خانه آمده و در میان دفتر خاطرات دختر عمو به دنبال چیزی می گشته است. او کم کم متوجه می شود چند سنگ الماس قیمتی توسط دختر عمویش سال ها قبل در همین خانه پنهان شده و سارق به دنبال سر نخی از این معماست. ویکتور به خانواده و پلیس اطلاع می دهد ولی ...

**************************************************

انیمیشن سینمایی "افسانه بازگشت پهلوان" به کارگردانی مسعود اباذری ، جمعه 10 آذرماه ، ساعت ۱۹:۰۰ از شبکه امید پخش خواهد شد.

این انیمیشن داستانی از شاهنامه است که در آن اکوان دیو نماینده سرزمین دیوان با پیام دوستی با ایرانیان، وارد تالار کاووس، پادشاه ایران می‌شود. سیاوش و رستم، پهلوان ایرانیان با این کار مخالفند، اما کاووس فریب اکوان دیو را می‌خورد. او به سرزمین دیوان می‌رود و در طلسم آنها گرفتار می‌شود و ...١٠:٥٥ - پنج شنبه ٩ آذر ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٦٢٨٨    /    تعداد نمایش : ٥٤سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است