سه شنبه ٠١ آبان ١٣٩٧

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

امیرجلالی در برنامه من و شما :

حتی حاضر بودم اسمم بعد از سحر قریشی باشد اما...

سینمای نو > سرویس تلویزیون

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو" ، مریم امیرجلالی در پاسخ به این سوال که آیا شخصیت واقعی اش هم مانند اکثر نقش هایش یک زن عصبی است گفت: من بعد از سریال " خانه به دوش " به عنوان یك آدم عصبی یا به زعم عده ای در دنیای مجازی جیغ جیغو  دیده شدم . آن نقش را من انتخاب نكردم ، آن نقش را انتخاب كردند و به من دادند و از آنجایی كه من مسئولیت پذیر هستم دوست داشتم كه در آن نقش غالب شوم كه بیننده بتواند هم ذات پنداری كند و از آن به بعد مد شد و كسانی كه فیلمنامه می نوشتند دوست داشتند مریم امیر جلالی را به صورت یك زن عصبی و داد و فریاد كن نشان بدهند و این نقش ها با شخصیت من خیلی تفاوت دارد . البته در دنیایی كه من در آن زندگی میكنم اگر كسی نارو بزند یا دروغ بگوید از من همان حالتی را میبینید كه در فیلم ها می بینید ! ولی در کل من أصلا آدم بد اخلاقی نیستم و اتفاقا بسیار خوش انرژی ام . 

وی که پس از مجموعه «هتل» دیگر با مرضیه برومند همکاری نکرده است درباره شائبه اختلافات مابین شان بیان کرد: اگر مردم بگذارند رابطه ی من با خانم برومند خوب است ، چرا باید بد باشد ؟ من خیلی هم دوستشان دارم . مردم وقتی دونفری را میبینند که خیلی با هم صمیمی هستند میخواهند به هر طریقی كه شده این رابطه را به هم بزنند كه متاسفانه این اتفاق در مورد من و خانم برومند هم در مقطعی افتاد .

وی درباره جزییات این اختلاف اشاره کرد: من شنیدم كه به خانم برومند گفته بودند كه مریم امیر جلالی گفته این آدم اصلا كارگردان نیست من نمیخواهم أصلا قسم بخورم چون با صداقت صحبت می‌کنم اما من خانم برومند را به عنوان یك انسان به تمام معنا ، كاردان و دوست داشتنی قبول دارم و اگر امروز مریم امیر جلالی هستم در بدو شروع كار خود را مدیون مرضیه ی برومند میدانم و محكم میگویم كه عاشقانه دوستش دارم . 

امیرجلالی در بخشی از گفتگو با واکنشی تند عنوان کرد که دوست ندارد درباره سنش صحبت کند و این مسئله کاملا شخصی است و به هیچ کسی ربطی ندارد. او همچنین ادامه داد: سن من یک راز است که در شناسنامه من ثبت شده و فقط خودم باید بدانم و به هیچ احدی ارتباط پیدا نمیكند. چرا ما عادت كردیم مدام سرمان در زندگی این و آن باشد ! به من میگویند خانم سنی از شما گذشته است چرا آرایش می كنید ؟ خانم و آقای محترم من دوست دارم آرایش كنم و این به خودم مربوط است . من آراستگی را دوست دارم صبح كه از خواب بلند می شوم موهایم را شانه میكنم لباس مرتب میپوشم چون من را از بچگی عادت دادند كه خوب بخورم ، خوب بپوشم و خوب بگردم ! 

این بازیگر که پیش از این در مصاحبه ای حمله تندی به مریم معصومی داشت و گلایه شدیدی نسبت به جای‌گیری اسمش بعد از این بازیگر جوان در تیتراژ داشت این موضوع را هم در « من و شما» باز کرد و گفت: میخواستم به عوامل فیلم " خالتور " بفهمانم كه ارزش دادن به یك بازیگر چه معنایی دارد برای همین به هیچ کدام از اکران های عمومی نرفتم! برای چه باید در اكران های فیلم حاضر میشدم. اما مردم به من لطف داشتند و برای من پیام و پست گذاشتند كه ما فقط به عشق شما و بازی شما به تماشای فیلم نشستیم .

ظلی پور درباره عکس العمل حسین فرح بخش پرسید که امیرجلالی گفت: آقای فرحبخش با من تماس گرفتند و من به ایشان گفتم آقای فرحبخش اولین كار من با شما بوده است و من از شما توقع زیادی داشتم اما آن چیزی که در شان من بود اتفاق نیفتادوخدا آن روز را نیاورد كه كسی با احساسات و شخصیت من بازی كند ! من به مریم معصومی كاری ندارم چون دیگر جایی که او باشد بازی نمیکنم من به تهیه كننده و كارگردان كار دارم . بنده حتی حاضر بودم اسمم بعد از اسم سحر قریشی بیاید چون سی تا چهل كار دارد و حداقل سابقه ای دارد نه این خانم . اولین باری است كه من حساسیت نشان دادم به این دلیل كه انرژی گذاشته بودم . سایر بازیگران یعنی یكی از عوامل فیلم مثل خدمه ، صدابردار یا كسی كه می آید نقشی گذرا را بازی كند نه من به عنوان مریم امیر جلالی!

پس از این صحبت ها بود که حسین فرحبخش روی خط تلفنی برنامه آمد و با عنوان اینکه ارادت خاصی به مریم امیرجلالی دارد توانست عصبانیت این بازیگر از این اتفاق را کمرنگ کند و درنهایت این دو با هم آشتی کردند. امیرجلالی به شوخی گفت که باید بخشی از این 6 میلیارد به او اختصاص پیدا کند که فرحبخش هم پذیرفت.

مجری من و شما درباره شایعه دعوت از مریم امیرجلالی به «بزنگاه» پرسید که او عنوان کرد که در سریال بزنگاه از او دعوت به كار نشد و درباره قراردادهایش گفت: من همیشه در قرارداد ها سرم كلاه رفته است چون رفاقتی قرار داد می بندم و انگار روی پیشانی من نوشته خانم امیر جلالی خیلی خوب تخفیف می دهد و من میگویم قبول !

وی در پایان با دیدن عکس علی صادقی گفت: ما سر یک کاری دعوای شدیدی با هم داشتیم و من از او خیلی دلگیر شدم که احترام بزرگترش را نگه نداشت و خیلی حرفهای بدی زد برای همین گفتم در جایی که او باشد من اصلا کار نمی کنم ولی محسن افشانی برای فیلم خودش پادرمیانی کرد و دوباره باهم همبازی شدیم و این دفعه خیلی رفتار موقر و محترمی از علی صادقی دیدم و همه چیز فراموش شد.

گفتنی است برنامه " من و شما " هر جمعه ساعت 14 به تهیه كنندگی هادی قندی ، اجرای آرش ظلی پور و نویسندگی دنیا خمامی روی آنتن شبكه شما می رود .


١٤:٤٠ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٦٦٧٤٧    /    تعداد نمایش : ١٣٣سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است