شنبه ٢٩ مرداد ١٤٠١

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

از شبکه سلامت سیما ؛

برنامه "سرتاپا" با رویکرد متفاوت علمی و پزشکی روی آنتن می رود

سینمای نو > سرویس تلویزیون 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی معاونت سیما ؛ "سرتاپا" به تهیه‌کنندگی عرفان قاسمی قصد دارد با رویکردی متفاوت مفاهیم علمی و پزشکی‌ را در مورد آناتومی بدن‌ انسان با زبانی ساده و در فضایی صمیمی به مخاطبان ارائه کند.

هدف اصلی از تولید برنامه‌ "سرتاپا" ، ارتقای سطح دانش و آگاهی افراد جامعه در مورد آناتومی بدن انسان است و موضوعات برنامه با در نظر گرفتن همه مخاطبان با گروه سنی گوناگون نگارش شده است.

تفاوت مهم "سرتاپا" با سایر برنامه‌ تولید شده در این زمینه، استفاده از تیم تخصصی پزشکی و منابع علمی روز دنیا از جمله ویژگی های این برنامه است که آن را با دیگر برنامه ها متمایز کرده است.

"سرتاپا" برنامه‌ ترکیبی است که در فضای کروماکی و دکوری مجازی تولید می‌شود که در خلال برنامه با استفاده از تصاویر 3D، استاپموشن، گرافیک‌های متفاوت و موشن‌گرافیک مربوط به موضوع هر برنامه و حضور کارکتر انیمیشنی «دنده» که در بخش نمایشی برنامه حضور دارد، به تصویر کشیده می‌شود.

"سرتاپا" با رویکردی جدید در تلویزیون از دسته برنامه هایی است که می تواند علاوه بر ترویج علم و احیای تفکر علمی بر جنبه‌های دیگر زندگی مخاطبان از قبیل تفکر خلاقانه، توانایی حل مساله، خودآگاهی و ... نیز اثر گذارد و به دلیل جاذبه ای که در کار وجود دارد ارتباط و تاثیر پذیری با آن بیشتر است.

این برنامه به کارگردانی سجاد دیرمینا و سردبیری و مشاور پزشکی دکتر محمدرضا خزایی در 52 قسمت 17 دقیقه ای در دست تولید است.

امید طالع پور، حسینعلی پورطهماسبی و رامین منوچهری به عنوان نویسنده و عرفان قاسمی هم به عنوان بازیگر در این برنامه حضور دارند.

"سرتاپا" قرار است از چهارم تیرماه روزهای زوج ساعت ۱۷:۳۵ و بازپخش آن روزهای فرد ساعت 00:15 بامداد از شبکه سلامت پخش شود.٢١:٤٥ - جمعه ٣ تير ١٤٠١    /    شماره : ٩٧٦٤١    /    تعداد نمایش : ٤٤سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است