دوشنبه ٢٥ تير ١٤٠٣  چاپ        ارسال به دوست

در روزهای پایانی هفته جاری ؛

"هایکوی پارو زن یک دسـت" دو اجرایی شد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، نمایش عروسکی "هایکوی پارو زن یک دست" به نویسندگی و کارگردانی ماندانا عبقری در کارگاه نمایش طی روزهای پنجشنبه 11 و جمعه 12 اسفندماه طی دو نوبت روی صحنه می رود.

براساس برنامه ریزی های انجام گرفته، نوبت اول اجرای این نمایش در روزهای یاد شده ساعت 18 و نوبت دوم اجرا ساعت 19:30 است.

نمایش "هایکوی پارو زن یک دست" به نویسندگی و کارگردانی ماندانا عبقری و عروسک گردانی علیرضا دهقانی، ماندانا عبقری، محمدرضا لطفی، زهرا مسیب نهاوندی، فاطمه سیفی، صدف صمدی تا روز 22 اسفند ماه، ساعت 19:30 با مدت زمان 75 دقیقه و قیمت بلیت 50 هزار تومان میزبان علاقه مندان تئاتر است.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: « ماسافومی ناکازاکی پسرکی تنها در جریان جنگ جهانی دوم با یک موج بلند سونامی به جزیره ای ناشناخته برده می شود. در آن جزیره با پرنده ای که درنای آرزوهاست و یک خرچنگ آشنا می شود. او تا رسیدن پدرش، پارو زن یک دست، روزهایی پرماجرا را پشت سر می گذارد و به مفاهیم عمیقی از خودشناسی دست پیدا می کند. ماسافومی زیبایی صلح و آرامش را در جزیره ای پر از عشق، به دور از مصایب دنیای پر از جنگ آدم بزرگ ها در کنار درنای سپید آرزوها که او را قاقا می نامد، کشف می کند. جزیره ای که یافتنش برای یکایک آدم های جهان، آرزویی است محال.»١٤:٣٥ - چهارشنبه ١٠ اسفند ١٤٠١    /    شماره : ١٠١٣٦٦    /    تعداد نمایش : ١٥٥سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است