پنج شنبه ٠٣ اسفند ١٤٠٢  چاپ        ارسال به دوست

در هفته دفاع مقدس ؛

آثار منتخب سیزدهمین جشنواره تئاتر سودای عشق اجرای عمومی می شود

سینمای نو > سرویس تئاتر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق ، سعید نجفیان دبیر چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق با بیان این موضوع گفت:سال گذشته و در جریان جشنواره سیزدهم، یکی از موارد مندرج در فراخوان برای گروه های منتخب جشنواره در دو بخش صحنه ای و خیابانی و محیطی اجرای عمومی آثار بود که خوشبختانه با پیگیری های مستمر دبیرخانه و رایزنی با مدیران تئاتر کشور شرایط برای اجرای عمومی آثار منتخب جشنواره سال گذشته در هفته دفاع مقدس سال جاری، فراهم گردیده است.

نجفیان افزود: خوشبختانه جشنواره تئاتر سودای عشق ،راه خود را پس از ۱۳ دوره برگزاری پیداکرده است و حضور گروه ها و چهره های سرشناس و اقبال عمومی هنرمندان و فعالان هنرهای نمایشی کشور موید این مدعاست و امیدواریم که در سال جاری نیز با حضور علاقمندان به تئاتر ،دوره چهاردهم را از لحاظ کمی و کیفی بهتر و باشکوه تر برگزار نمائیم.

گفتنی است سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق سال گذشته در بوشهر و در سه بخش صحنه ای،خیابانی و نمایش نامه نویسی برگزار شد.

چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق به همت سازمان بسیج هنرمندان کشور و با دبیری سعید نجفیان دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد.١٥:٥٥ - دوشنبه ٣٠ مرداد ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٤٢٤٣    /    تعداد نمایش : ٤٩سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است