چهارشنبه ٢٧ تير ١٤٠٣  چاپ        ارسال به دوست

با حکم مهدی حامدسقایان ؛

امیرحسین شفیعی مدیر اجرایی جشنواره بین المللی تئاتر فجر شد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، در متن حکم مدیر اجرایی جشنواره چهل و دوم فجر آمده است:

"هنرمندگرامی

جناب آقای امیرحسین شفیعی

با سلام و احترام

نظر به تعهد، توانایی، تجربه و تخصص جنابعالی در عرصه هنرهای نمایشی و برگزاری و اجرای موفق جشنواره‌ها و رویدادهای مختلف فرهنگی و هنری در طی سالیان اخیر ، و با توجه به برگزاری چهل و دومین جشنوارۀ بین‌المللی تئاتر فجر در بهمن سال۱۴۰۲، که مهم‌ترین و تأثیرگذار‌ترین رویداد تئاتری کشورمحسوب می‌شود، بدین وسیله شما را به عنوان مدیر اجرایی این جشنواره منصوب و معرفی می‌نمایم. برگزاری مطلوب بخش‌های مختلف جشنواره با یاری جستن از افراد متخصص و موجه و اهتمام به حفظ حرمت و کرامت هنرمندان شریف تئاترایران، از نکات مورد انتظار است. موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

مهدی حامدسقایان - دبیر چهل و دومین جشنوارۀ بین‌المللی تئاتر فجر"

امیر حسین شفیعی کارگردان، تهیه کننده و مدیر فرهنگی متولد 1363 در شهرستان ورامین و دانش آموخته کارشناسی مدیریت فرهنگی ، دارای نشان درجه 2 هنری در رشته کارگردانی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

وی کارگردانی نمایش های دریادلان، قهقرا، نامیرا، هیس، داستانک و... تهیه کنندگی نمایش های بابا آدم، اسب، خسیس، چه کسی سهراب را کشت، داستان های میان رودان، مگس و... در پرونده فعالیت هنری دارد.

شفیعی در چند دوره از جشنواره تئاتر فجر نیز موفق به دریافت عنوان بهترین کارگردانی بخش تئاتر خیابانی شده است.

چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با دبیری مهدی حامدسقایان در بهمن ماه امسال برگزار می شود.١٢:٠٠ - يکشنبه ٥ شهريور ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٤٣٩٢    /    تعداد نمایش : ٦١٢سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است