يکشنبه ٢٤ تير ١٤٠٣  چاپ        ارسال به دوست

توسط روابط عمومی مجموعه ؛

برنامه اجراهای مجموعه تئاترشهر در هفته دوم مهر اعلام شد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، در دور جدید اجراهای مجموعه تئاترشهر، در هفته دوم مهرماه 1402 ، شش نمایش در تالارهای چهارسو، قشقایی، سایه و کارگاه نمایش روی صحنه است. 

در تالار اصلی با پایان نمایش«بک تو بلک» به نویسندگی و کارگردانی سجاد افشاریان، قرار است نمایش «پدر» نوشته فلوریان زلر و کارگردانی آروند دشت‌آرای از 17 مهرماه(هفته سوم مهرماه)، ساعت 18:30 در سالن اصلی به صحنه رود.

نمایش «پدر» « تجربه‌ای دردناک اما انسانی از زوال عقل (آلزایمر) یک پدر و مشکلات ارتباطی او با دخترش پس از این بیماری است. نمایشنامه «پدر» از نمایشنامه‌های سه گانه «مادر»، «پدر» و «پسر» فلوریان زلر نویسنده فرانسوی است که اغلب نمایشنامه‌های او بر موضوع انسان امروز و مسائل او متمرکز است.

تالار چهارسو نیز میزبان نمایش «سوسمار» به نویسندگی حمید جبلی و کارگردانی رحمت امینی است. این نمایش از 6 شهریورماه با ساعت 20:15 مدت زمان یک‌ساعت و قیمت بلیت 120 هزار تومانی، میزبان علاقه‌مندان است. بهار مشیری، ابوذر ساعدی، فرزاد برهمن، عرفان معصومی و نوید جهانزاده به عنوان بازیگر در نمایش «سوسمار» ایفای نقش می‌کنند.

همچنین این تالار از 4 مهرماه، پذیرای اجرای نمایش «در انتظار گودو» ‌به کارگردانی مازیار لرستانی شده است. افسر اسدی، امیرعباس توفیقی، آبتین جاوید، محمد آقامحمدی، مصطفی فرهاد مهر و مهرزاد عسکری بازیگرانی هستند که در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.

نمایش «در انتظار گودو» نوشته ساموئل بکت، بازخوانی و کارگردانی مازیار لرستانی است که ساعت 18 با قیمت بلیت 130 هزارتومان و مدت زمان 90 دقیقه به صحنه می‌رود. 

تالار قشقایی نیز از روز دوشنبه 27 شهریورماه در سری دوم، میزبان نمایش «هیدن» به نویسندگی مشترک ریحانه رضی و کوروش شاهونه و کارگردانی کوروش شاهونه با مدت زمان 70 دقیقه، قیمت بلیت 150 هزار تومان و ساعت اجرای 18 و 20 شده است. حمید رحیمی، ریحانه رضی،‌ عطا عمرانی، آیت بی‌غم، فرناز حسین‌مردی و مبینا هداوندخانی در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند. اجرای این نمایش تا 14 مهرماه ادامه دارد.

در تالار سایه از روز جمعه 3 شهریورماه دو نمایش «کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» به نویسندگی وکارگردانی مجید شکری و «آوینیون» به نویسندگی و کارگردانی حسن معینی به صحنه رفته‌اند. 

نمایش«کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» ساعت 18 با مدت زمان 75 دقیقه قیمت بلیت 100 هزارتومان و بازی مجید شکری،‌ مرتضی دلداده، زهرا حسینی، سارا رضایی، مریم معصومی‌نژاد و بنیامین صیادی‌نیا نیز از 3 شهریورماه روی صحنه است.

نمایش دیگر تالار سایه با عنوان «آوینیون» ساعت 20 و مدت زمان 95 دقیقه و قیمت بلیت 110 هزارتومان از 3 شهریورماه شروع به اجرا کرده و در آن عبدالحمید گودرزی،‌ امیر جوشقانی، ملیحه بقایی و سعید عساکره به عنوان بازیگر حضور دارند. 

اجرای دو نمایش «آوینیون» و «کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» در تالار سایه نیز تا 14 مهرماه ادامه خواهدداشت.

کارگاه نمایش، از روز 26 شهریورماه میزبان نمایش «تفنگ‌های کارار» به کارگردانی بهروز سروعلیشاهی شده است که با مدت زمان 65 دقیقه و قیمت بلیت 70 هزار تومان، ساعت 19 روی صحنه می‌رود. سایه کبیری، مهدی بازدار، بهروز سروعلیشاهی، مجید تیزرو، فریبا بکلو، عبدالرضا صفری دریایی و آرزو خلیلی به عنوان بازیگر حضور دارند.  این نمایش هم تا روز جمعه 14 مهرماه روی صحنه خواهد بود.٢١:١١ - شنبه ٨ مهر ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٥٠٩٤    /    تعداد نمایش : ١٨٠سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است