پنج شنبه ٠٦ تير ١٣٩٨  چاپ        ارسال به دوست

به دلیل استقبال تماشاگران ؛

«از خط زرد فاصله بگیرید»، «فرایند» و «ادیپ افغانی» تمدید شدند

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی اجرای این سه نمایش که هر سه از آثار منتخب تئاتر دانشگاهی ایران هستند ، تا روز جمعه، 23 شهریورماه ادامه خواهند داشت.

بنا بر این گزارش در نمایش «از خط زرد فاصله بگیرید» امین اسفندیار ، گلزار حذفی، نادر خوش‌بخت، داریوش رشادت، بی‌تا عزیز‌‌‌‌ اقلی، گلنوش قهرمانی و حسین کریمی به ایفای نقش می پردازند. همچنین در نمایش «فرایند» سپهر طهرانچی، مریم زارعی، مهرنوش حاجی خانی، بهراد سلاح ورزی، مازیار سیدین، دنیا دائمی، سعید کرمی، کیمیا کاوند و در نمایش «ادیپ افغانی» مجتبی پیرزاده و پریسا هاشم پور به ایفای نقش می پردازند.

قابل ذکر است نمایش های «از خط زرد فاصله بگیرید» و «فرایند» در بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی شرکت و به عنوان آثار برگزیده برای اجرای عمومی معرفی شده بودند.

علاقه‌مندان برای دیدن نمایش های «ادیپ افغانی»، «از خط زرد فاصله بگیرید» و «فرایند» که تا 23 شهریور ماه هر روز به ترتیب در ساعت های 18، 19:30 و 21 به صحنه می‌روند، می‌توانند به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.

 


١٨:٤٥ - دوشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٧١٩٥٣    /    تعداد نمایش : ٨٤سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است