پنج شنبه ٠٦ تير ١٣٩٨  چاپ        ارسال به دوست

با انتشار پیام هایی ؛

مریم کاظمی و سعید اسدی از هنرمندان و مسئولین قدردانی کردند

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ؛ در یادداشت مریم کاظمی آمده است :

دوستان ، آشنایان و همکاران عزیزم ، از تمامی شما که در دو روز گذشته، دلسوزانه و همدلانه جویای وضعیت و حال من بودید و تمامی افراد و مسئولانی که با پیگیری های مجدانه مسائل قانونی و قضایی را تا این مرحله دنبال می کردید ، سپاسگذارم.

به لطف پروردگار و همین تلاش ها،مشكلات ناخواسته ای که دچارمان کرده بود ، در مسیر درست و قانونی آن پیگیری خواهد شد.

تا این لحظه اندکی از رویدادها و نوشته ها ، کامنت ها و حمایت هایی که بسیاری از دوستان داشته اند را شنیده ام و ضمن قدردانی از همه این عزیزان، حتی با قدردانی از آنها که به نمایش من نقدی داشتند ولی آنچه گذشت را فراتر از نقد هنری دانسته اند ، یادآور می شوم که تئاتر را با این نیت انتخاب كرده ام که بتواند نشاط و امید و انرژی به زندگی مخاطبانش هدیه دهد. پس خودم هم با الهام از همین امید پیش می روم و روزهای بهتری را برای همه امان آرزو می كنم.مریم کاظمی . 20 شهریور 1397

سعید اسدی نیز در یادداشت خود نوشته است:

دوستان عزیز ، هنرمندان گرانقدر، اهالی فرهیخته فرهنگی و همکاران مهربانم

درود فراوان

سپاسگزار محبت و بزرگواری تمامی عزیزانی هستم ،که در این رخداد اخیر، لطف و مهربانی خود را از من دریغ نکردند.

کوشش برای فرهنگ و خردورزی حکم می کند که در این شرایط، دور از احساسات و حواشی ناخواسته، اجازه بدهیم کار بر روال معمول و قانونی خود پیش برود.

در این وطن عزیز، همدلی برای بهبود امور ضروری است و اگر گاهی، کنش‌هایی از سوی ما، هر چند از سر دلسوزی و همدلی، در مسیر ایجاد تشتت و مخاطره برای عزت و شکوه این ملت شریف رخ دهد، بی‌شک نتایجش دردناک و نامطلوب خواهد بود.

باید سپاسگزار مقام‌های محترم قضایی باشم که با عنایت ویژه برای حل این فقره ، موجبات خروج ما را ،خارج از وقت معمول اداری فراهم فرمودند.

تلاش های شبانه روزی همکاران و مسئولان محترم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از مقام عالی وزارت، معاونان و مشاوران و مدیران محترم وزارتخانه، تا همکاران شریف و صدیقم در اداره کل هنرهای نمایشی و مجموعه تئاترشهر برای حل و فصل قانونی این رویداد باعث شد تا با عنایت و همراهی مقامات محترم قضایی از این مرحله با درایت و آرامش عبور کنیم و در سایه لطف پروردگار، با رویکردی قانونمدار و عقلانی باقی راه را تا ختم به خیر شدن این اتفاق پیش ببریم.

بر خود واجب می دانم که بگویم، رفتار شایسته‌ ماموران محترم قانون در ساعات حضور من برای حفظ کرامت انسانی نیز شایسته سپاسگزاری ویژه است.

قدردان تلاش مدیرعامل و هیات مدیره محترم خانه تئاتر هستم که عالمانه و با درایت تلاش فرمودند.  از اهالی محترم رسانه های داخلی که با منش حرفه ای توانستند امکان خبر رسانی دور از هیاهو و حواشی را فراهم کنند تشکر می کنم.

از خانواده و بستگان عزیزم برای حمایت و پشتیبانی‌شان بسیار سپاسگزارم.

به این وسیله، با فروتنی، از همه بزرگواران در فضاهای مجازی، شبکه های اجتماعی و رسانه‌ای خواهشمندِ طمانینه و آرامش خردورزانه هستم و امیدوارم در ادامه‌ این مسیر با شکیبایی و مهربانی کافی، فرصت مطلوب برای طی کردن رویه‌ شایسته و قانونی را فراهم کنیم.

عزت همگی مستدام  سایه مهر شما کم نشود.   سعید اسدی١٢:١٢ - چهارشنبه ٢١ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٧١٩٨٧    /    تعداد نمایش : ٧٤سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است