سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨  چاپ        ارسال به دوست

توسط دبیر جشنواره ؛

دو حکم برای نخستین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی صادر شد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ، طی احکام جداگانه­ ای از سوی بهزاد صدیقی، دبیر نخستین دوره­ جشنواره­ تئاتر اکبر رادی، دبیر بخش­ مسابقه­ نمایش ­نامه ­نویسی و نمایش نامه­ خوانی و مسئول دبیرخانه نخستین دوره­ جشنوار­ه­ تئاتر اکبر رادی منصوب و معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی نخستین دوره­ جشنواره­ تئاتر اکبر رادی، در این احکام جداگانه که از سوی بهزاد صدیقی، دبیر این جشنواره صادر شده ، مهدی میرباقری به عنوان دبیر بخش مسابقه­ نمایش­نامه­ نویسی و نمایش نا­مه خوانی و امید طیرانی بی غم به عنوان مسئول دبیرخانه این جشنواره منصوب شدند.

بر اساس این گزارش، در متن جداگانه احکام هر یک از آن ها که به امضای بهزاد صدیقی، دبیر این جشنواره رسیده ، آمده است:

فرهیخته ­گرامی

جناب آقای مهدی میرباقری

نظر به تجربیات ارزنده­ جناب ‌عالی در هنر نمایش ­نامه­ نویسی و تئاتر و نیز کوشش ­های مستمر و مجدانه ­تان در این هنر، بدین وسیله جناب ­عالی به عنوان دبیر بخش مسابقه­ نمایش­ نامه نویسی و نمایش ­نامه ­خوانی نخستین دوره­ جشنواره­ تئاتر اکبر رادی منصوب می ­شوید.

امید می­ رود با توجه به حضور و خدمات ارزش­مندتان در هنر تئاتر و هم­چنین ارتباطات مؤثرتان با جامعه­ نمایش ­نامه ­نویسان و هنرمندان تئاتر، همه­ تجربیات و توانایی ­های خویش را به منظور هر بهتر برگزار شدن نخستین دوره­ جشنواره­ تئاتر اکبر رادی به کار گرفته تا شاهد جشنواره ­ای تأثیرگذار، پویا و شایسته باشیم. قدردان پذیرش مسئولیت­ تان در این رویداد ملی فرهنگی خواهم­ بود. برای جناب­عالی آرزوی سربلندی و توفیق دارم.

فرهیخته­ گرامی

جناب آقای امید طیرانی بی­ غم

با توجه به تجربیات و توانایی­ های جناب ‌عالی در امور برنامه­ ریزی، اجرایی و اداری تئاتر و هم چنین ارتباطات مؤثرتان با گروه­ های تئاتری بدین وسیله جناب­عالی به عنوان مسئول دبیرخانه­ نخستین دوره­ جشنواره­ تئاتر اکبر رادی منصوب می ­شوید.

امید می­ رود با توجه به حضور و خدمات ارزش­مندتان در این عرصه، همه­ تجربیات و توانایی­های خویش را به منظور هر بهتر انجام شدن امور دبیرخانه نخستین دوره­ جشنواره­ تئاتر اکبر رادی به کار گرفته تا شاهد فعالیت­های مؤثر و مطلوبی باشیم. قدردان پذیرش مسئولیت­ تان در این رویداد ملی فرهنگی خواهم ­بود. سربلندی و توفیق روزافزون ­تان را آرزومندم.

نخستین دوره­ جشنواره­ تئاتر اکبر رادی در شش بخش مونولوگ، نمایش­ نامه نویسی، نمایش نامه خوانی، مقالات رادی شناسی، نمایشگاه اسناد تصویری آثار اکبر رادی، پلاس: نمایشگاه کاریکاتور با عنوان لبخند باشکوه آقای رادی به دبیری بهزاد صدیقی از 18 تا 22 دی ماه 1397 در تهران برگزار می شود.١٢:٤٤ - چهارشنبه ١٨ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٧٢٥٩٧    /    تعداد نمایش : ٨٦سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است