يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩  چاپ        ارسال به دوست

در هجدهمین دوره برگزاری ؛

۳۶۶ اثر به دبیرخانه جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک ارسال شد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران مبارک ، سوم اسفندماه یکهزار و سیصد و نود و هشت پایان مهلت ارسال اثر به دبیرخانه اعلام شده بود که تعداد ۳۶۶ متن در دبیرخانه ثبت شد.

میترا کریم خانی ، مدیر دبیرخانه این دوره از جشنواره، ضمن اعلام این خبر افزود: از میان ۳۶۶ اثر، ۱۰۴ متن در بخش صحنه ای بزرگسال، ۹۷ متن در بخش صحنه ای کودک و نوجوان، ۲۲ متن در بخش خردسال، ۸۱ متن در بخش فضای باز-محیطی، ۲۶ اثر در بخش ایده های نو، ۲۳ متن در بخش نمایش عروسکی آیینی-سنتی و ۱۳ متن در بخش مرور نمایش های عروسکی که در یک سال اخیر به روی صحنه رفته اند، به ثبت رسیده است.

هجدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران مبارک با هدف بسترسازی برای رشد کمی و کیفی نمایش‌های عروسکی، تبادل تجارب ملی و بین‌المللی، توجه به خلق آثار مبتنی بر ظرفیت‌های فرهنگی و ملی و تقویت مرکزیت ایران به عنوان قطب نمایش عروسکی خاورمیانه با

نگاه خاص به ادبیات و فرهنگ و مضامین زندگی انسان، مصائب جنگ و مهاجرت های ناگزیر از آن و تاکید بر صلح و فعالیت های زیست محیطی در مردادماه ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

لازم به یادآوری است که دبیری این دوره از جشنواره را زنده یاد گلزار محمدی برعهده داشت که چندی پیش بر اثر بیماری سرطان درگذشت.

اطلاعات بیشتر جشنواره در وب سایت این رویداد به نشانی www.tehranmobarak.theater.ir در دسترس قرار دارد.١٣:٠٠ - چهارشنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٨    /    شماره : ٨٣٩٩١    /    تعداد نمایش : ٢٩٣سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است