يکشنبه ٢٩ فروردين ١٤٠٠  چاپ        ارسال به دوست

بنابر اعلام روابط عمومی ؛

چهار تماشاخانه سیار جدید کانون رونمایی می‌شود

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون ، آیین رونمایی از چهار تماشاخانه سیار جدید کانون در حالی روز دوشنبه 16 فروردین 1400 در مجتمع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در شهرک قدس تهران برگزار می‌شود که تعداد این تماشاخانه‌ها به شش خودرو رسیده است.

تماشاخانه‌های سیار جدید کانون تنها یک صحنه برای اجرای تئاتر کودک و نوجوان نیست بلکه با استفاده از امکانات نوین صدا و تصویر و تلویزیون شهری، امکان نمایش فیلم برای کودکان و نوجوانان و... را نیز فراهم کرده است.

بر اساس این خبر، بودجه این تماشاخانه‌ها از محل کاهش و کنترل آسیب‌های اجتماعی تأمین شده است.

اولین تماشاخانه سیار کانون در سال 1397 هم‌زمان با جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان و دومین آن نیز در سال 1398 در آستانه اربعین حسینی رونمایی شد.

پیش از این نخستین تریلی تئاتر سیار کانون از سال ۱۳۵1 در روستاهای مختلف سراسر کشور خدمات‌رسانی فرهنگی داشت که همچنان به عنوان خودروی پشتیبان، کتاب‌خانه و حمل تجهیزات مورد نیاز، در کنار تماشاخانه‌های جدید فعالیت می‌کند.

کانون پرورش ف%8�انی باشد.

یادآوری می‌شود دو تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روزهای 3 تا 7 فروردین 1400 با ویژه‌برنامه‌ی «پیک امید در تهران ۱۴۰۰» میهمان کودکان و نوجوانان حاشیه شهر تهران بودند.١٨:٠١ - جمعه ١٣ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ٩٠٠٦٣    /    تعداد نمایش : ١٠٠سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است