يکشنبه ٢٩ فروردين ١٤٠٠  چاپ        ارسال به دوست

بر اساس پیگیری‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ؛

از ۱۲ فروردین ، سالن های نمایش و سینما بازگشایی می شوند

سینمای نو > سرویس سینما    

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ، محمدرضا صابری سخنگو و دبیر انجمن سینماداران ایران گفت : با پیگیرهای دکتر انتظامی رئیس سازمان سینمایی و همکاری و مساعدت ستاد ملی کرونا و وزارت کشور سالن های سینماها از دوازدهم فروردین ماه به فعالیت خود ادامه می دهند.

طبق اعلام رسمی و با پیگیری‌های انجام شده سینما از دسته مشاغل سه به گروه دوم منتقل شد و از امروز مانعی برای فعالیت سینماها در تهران و دیگر شهرهای نارنجی نیست.

در حال حاضر فیلم‌های «خورشید»، «لاله»، «هفته‌ای یک بار آدم باش»، «تک خال» و «خون شد» در سینماها روی پرده هستند.

از سوی دیگر قادر آشنا (مدیرکل هنرهای نمایشی) گفت : طبق جلسه‌ برگزار شده‌ عصر چهارشنبه، 11 فروردین و نیز بر اساس پیگیری‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت هنری و اداره کل هنرهای نمایشی مشاغل مربوط به تئاتر با موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا از گروه سه به گروه دو منتقل شدند و از پنجشنبه 12 فروردین ، نمایش‌ها در سالن‌های تهران می‌توانند روی صحنه بروند.

آشنا تاکید کرد:‌ برای فعالیت تئاترها تابع قوانین کشور هستیم و توجه به تغییر دسته بندی مشاغل تئاتری، امکان اجرا در شهرهایی که وضعیتی به غیر از قرمز دارند، برقرار است.٢١:٠٠ - چهارشنبه ١١ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ٩٠٠٧٠    /    تعداد نمایش : ٩٩سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است