جمعه ٠٧ آذر ١٣٩٩

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

در هشتمین دوره برگراری ؛

دوسالانه ملی مجسمه سازی تهران برگزار می شود

سینمای نو > سرویس هنرهای تجسمی       

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از شورای دبیران دوسالانه؛ هشتمین دوسالانه ملی مجسمه‌سازی تهران در تاریخ ۲۱ آذرماه سال جاری در مکان پهنه رودکی به مدت ۲ ماه (تا ۲۱ بهمن ماه ۹۹) برگزار می‌ شود. مکان نمایشگاه شامل پیاده گذر استاد شهریار، فضای بیرونی تالار وحدت، طبقات و نیم طبقه های تالار است.

دوسالانه هشتم با تکیه بر اهداف و رویکردهای خود به نمایش آثار هنرمندان در حوزه های مرتبط با مجسمه‌سازی، پروژه‌های میان رشته‌ای و نیز ارائه پروژه‌های کیوریتوری، کیوریتورال و آرشیوی می‌پردازد.

پروژه پژوهشی مستندنگاری دوسالانه که کار خود را از مهر ماه سال جاری با معرفی هنرمندان در پلتفرم اینستاگرام آغاز کرده است، تا پایان برگزاری دوسالانه با تمرکز بر تجربه هنرمندان و ارائه‌ چگونگی روند شکل گیری ایده و آثار ادامه خواهد داد.

برنامه همایش و مجموعه نشست‌های دوسالانه به دلیل محدودیت‌های موجود و عدم امکان برگزاری حضوری، به صورت ضبط سخنرانی پژوهشگران و بدون حضور مخاطبان پیش بینی می‌گردد که در طول برگزاری دوسالانه در فضای مجازی و پس از آن در کتاب پژوهشی دوسالانه منتشر خواهد شد.١٧:١٤ - شنبه ١٧ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ٨٧٣٦٥    /    تعداد نمایش : ٣٣گالری ها


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است