يکشنبه ٠٦ فروردين ١٤٠٢

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

بنابر اعلام روابط عمومی ؛

دو بسته جدید فیلم کوتاه در هاشور و تیوال اکران آنلاین شد

سینمای نو > سرویس فیلم های کوتاه و مستند      

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، امور پخش و توزیع انجمن سینمای جوانان ایران هم زمان با آغاز بهمن‌ماه، دو بسته فیلم کوتاه را برای نمایش آنلاین در پلتفرم‌های هاشور و تیوال از شنبه 8 بهمن‌ماه 1401 به صورت اشتراکی و فروشی در دسترس مخاطبان فیلم کوتاه قرار داده است.

بسته «اشتراکی»

این بسته که شامل چهار فیلم کوتاه است، از روز گذشته شنبه 8 بهمن‌ماه در بازه زمانی نامحدود، چهار فیلم کوتاه «آقای شعار» به نویسندگی و کارگردانی محمدحسن خوشرفتار، «باخ» به نویسندگی و کارگردانی مهران قربانی، «حلزون» به نویسندگی و کارگردانی سینا محمدیان، «زندگی زیباست» به نویسندگی و کارگردانی مصطفی رحیمی را به صورت فروشی، در دسترس مخاطبان هر دو پلتفرم قرار گرفته است.

«آقای شعار» به نویسندگی و کارگردانی محمدحسن خوشرفتار، یک مستند کوتاه تاریخی است که در انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر قم در تابستان 1398 تهیه و تولید شده است.

«باخ» به نویسندگی و کارگردانی مهران قربانی، یک فیلک کوتاه داستانی است که به زبان آذری و در بافت روستایی تصویربرداری شده است و داریوش کاردان، گوینده و بازیگر سینما و تلویزیون به عنوان نقش اول در این فیلم نقش آفرینی کرده است.

این فیلم کوتاه به تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر تهران و مهران قربانی در سال 1388 تهیه و تولید شده است.

«حلزون» به نویسندگی و کارگردانی سینا محمدیان و تهیه کنندگی نسزین دولت‌آبادی، سال 1398 در انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر ویژه تهران تهیه و تولید شده است.

«زندگی زیباست» به نویسندگی و کارگردانی مصطفی رحیمی که طراحی صحنه و لباس را هم برعهده دارد، در اردیبهشت 1398 تهیه و تولید شده است.

بسته «فروشی»

این بسته هم که شامل سه فیلم کوتاه «آدمیزاد» ساخته محمدرضا نورمندی، «پروانه بلوطی» ساخته اشکان حمزه‌ای و «زیر دِه» ساخته سعید قمری است، از تاریخ شنبه 8 بهمن‌ماه تا 8 فروردین‌ماه 1402، به صورت فروشی، در دسترس مخاطبان هر دو پلتفرم هاشور و تیوال قرار گرفته است.

«آدمیزاد» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی محمدرضا نورمحمدی، در سال 1399 و در انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر کردستان تهیه و تولید شده است.

«پروانه بلوطی» به نویسندگی و کارگردانی اشکان حمزه‌ای و تهیه‌کنندگی اشکان احمدی در سال 1398 و در انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر کردستان تهیه و تولید شده است.

«زیر دِه» به نویسندگی مهدی مرعشی و کارگردانی سعید قمری و تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران و سعید قمری، در سال 1399 و در انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر یزدتهیه و تولید شده است.

اکران آنلاین به صورت اشتراکی به این معناست که مخاطبان فیلم کوتاه با داشتن حق اشتراک پلتفرم‌های هاشور و تیوال می‌توانند این فیلم‌ها را تماشا کنند و فیلم‌هایی که به صورت فروشی اکران آنلاین می‌شوند، با هزینه بسته‌ای 24 هزار تومان و هر فیلم 8 هزار تومان در پلتفرم‌ها قابل تماشاست.

لازم به ذکر است تمام فیلم‌هایی که در بسته‌های فروشی اکران آنلاین فیلم کوتاه در پلتفرم‌ها معرفی و توزیع شده‌اند، پس از اتمام بازه زمانی 60 روز از اکران خود، به صورت اشتراکی در دسترس مخاطبان در بازه زمانی نامحدود قرار می‌گیرند.

امور پخش و توزیع انجمن سینمای جوانان ایران تاکنون بالغ بر 210 فیلم کوتاه را که در انجمن سینمای جوانان ایران تولید شده‌اند، به صورت اشتراکی و برخی فروشی در پلتفرم‌های هاشور، ودیو، تیوال و فیلیمو اکران آنلاین کرده است١٨:٥٠ - يکشنبه ٩ بهمن ١٤٠١    /    شماره : ١٠٠٩٠٥    /    تعداد نمایش : ٧٧سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است