شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

با کارگردانی حمیدرضا مافی ؛

تصویربرداری " آخرین تصویر" به پایان رسید

سینمای نو > سرویس فیلم های کوتاه و مستند     

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی پروژه ، تصویربرداری این فیلم کوتاه از 17 اسفند در تهران آغاز شده و نهم فروردین به پایان رسید.

فیلمنامه این فیلم کوتاه نگاهی داستانی به بیماری چشمی به نام آرپی دارد که متوجه می شود در چند ماه آینده بینایی اش را از دست می دهد.

قاب بندی ها مرتبط با محتوای اثر به گونه ای است که سه بخش از زندگی شخص با بیماری اش را نشان می دهد و روایت اثر (از دید فرا متنی ) پایان به گونه ای است که تعلیق برای کاراکتر باقی خواهد ماند و‌ انچه دریافت می شود دیدن  فلسفه نگاه کردن به این نکته است که اگر یک روز هر شخصیت با هر تیپی در سطح جامعه‌ با این اتفاق روبه رو شود  چه عکس العملی خواهد داشت.

در خلاصه داستان این فیلم کوتاه آمده است : دانشجو بازیگری متوجه می شود که چند ماه آینده بینایی اش را از دست می دهد و در این راستا با اتفاقاتی روبرو می شود.

نگاه مینی مال گرایانه از ویژگی های شاخص این اثر است

این فیلم به نویسندگی تهیه کنندگی و کارگردانی حمیدرضا مافی تهیه و تولید شده و محمدعلی شهریار دوست بازیگر، رضا رشیدی فرد تصویربردار، حمیدرضا مافی صدابردار ، رضا رشیدی فرد و

حمیدرضا مافی طراح صحنه، میلاد مظاهری تدوین ، رضا رشیدی فرد مجری طرح ، محمد رشیدی دستیار کارگردان و دینا محمدی روابط عمومی این پروژه  را بر عهده دارند.١١:٠٠ - يکشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٧٧٠١٧    /    تعداد نمایش : ٦٧سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است