شنبه ٠٥ بهمن ١٣٩٨

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

طباطبایی‌نژاد :

کودک‌آنلاین؛ پر از انگیزه، نوآوری و بلندپروازی است

سینمای نو > سرویس فیلم های کوتاه و مستند     

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ، طباطبائی نژاد ادامه داد: مجموعه‌ای که در حال حاضر در جشنواره کودک‌آنلاین به فعالیت می‌پردازد، به دنبال انجام کارهای نوآورانه و خلاقانه‌ است و این همان کاری است که پیش از این هم باید انجام می‌شد. این گروه پیش‌تر هم وارد این عرصه شده بود و مطمئن هستم که این راه درست است، در حال حاضر ما برای آینده سینما و در جواب پرسش‌های پیش‌رو در فعالیت‌های تصویری راهی به جز فکر کردن به چنین پاسخ‌هایی نداریم.

طباطبایی‌نژاد بیان کرد: ما باید توجه کنیم که مهمترین نکته در این بخش جمع‌آوری سرمایه و سود برای هزینه در تولید از بخش‌هایی است که ما حتی ممکن است آن را نشناسیم، وظیفه اصلی ما این است که امروز از این بازارهای مرسوم و متداول عبور کنیم و به ظرفیت‌هایی که عملا مغفول مانده توجه کنیم.

مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی افزود: من امروز شاهد انگیزه، کاربلدی و آگاهی و همین طور بلندپروازی در مجموعه بودم که این بلندپروازی کاری کاملا عاقلانه و هوشمندانه است.

او درپایان به توافقات انجام شده در شتاب‌دهنده اشاره کرد و گفت: من و محمد ابوالحسنی توافقی داشتیم منبی بر این که هرگونه امکانی که برای شتاب‌دهی تولیدات مرکز گسترش و البته فیلم‌های کوتاه و انیمیشن وجود داشته باشد، به عنوان پروژه مشترک تعریف کنیم.  همچنین در کنار آن پیشنهادی عنوان شد که باید با ریاست سازمان سینمایی در میان گذاشته شود تا ما بتوانیم در پیش‌پرده فیلم‌های سینمایی نمایش فیلم‌های کوتاه و انیمیشن را به عنوان راهکاری برای پیشرفت حوزه داشته باشیم.

نخستین جشنواره فیلم کوتاه و وب‌سری کودکآنلاین به دبیری سیدجمال هادیان در چهار فاز فراخوان ایده، انتخاب ایده‌های برتر، مشارکت در توليد ایده‌ها و انتخاب تولیدات برتر برگزار می‌شود.٠٩:٠٠ - سه شنبه ١١ تير ١٣٩٨    /    شماره : ٧٨٧٥٠    /    تعداد نمایش : ١٠٣سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است