پنج شنبه ٠٨ خرداد ١٣٩٩

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

با کارگردانی رضا فرهمند ؛

"نت های مسی یک رویا" کاندید جایزه آسیاپاسیفیک 2019 شد

سینمای نو > سرویس فیلم های مستند       

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی فیلم، مستند بلند "نت‌های مسی یک رویا" به کارگردانی رضا فرهمند به عنوان تنها نماینده ایرانی جشنواره فیلم لوکارنو ، مورد توجه اعضای آکادمی جایزه آسیا پاسیفیک قرار گرفت و از طرف این آکادمی به عنوان نماینده سینمای مستند ایران دعوت و به عنوان  نامزد دریافت این جایزه معرفی شده است.

این کاندیداتوری دومین نامزدی رضا فرهمند برای جایزه آسیا پاسیفیک است.

جوایز آسیا پاسیفیک اسکار سینمای آسیا و اقیانوسیه است و پس از مراسم اسکار بیشترین تعداد بیننده را در بین مراسم سینمایی دارا است.

جایزه این جشنواره از اهمیت ویژه‌ای در دنیا برخوردار است و بالاترین جایزه آسیایی به شمار می رود. سطح کیفی داوری‌ها بالا است و دو گروه هیئت انتخاب و داوری در مراحل مختلف و با دقت نظر بالا آثار کشورهای متعدد منطقه آسیا پاسیفیک را مورد بررسی قرار می‌دهند.

امسال 46 فیلم برای داوری انتخاب شده‌اند و مراسم اهدای جوایز 21 توامبر در شهر بریسبن استرالیا برگزار می‌شود و گرین نوگرو ریاست دوارن بخش‌های مستند و انیمیشن و فیلم های بلند کودک امسال را بر عهده دارد.

پخش بین المللی این فیلم با «ArtHouse Cinematheque»در کانادا با مدیریت مرجان علیزاده  است٠٩:٥٠ - يکشنبه ١٠ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٨٠٠٧٣    /    تعداد نمایش : ٧٥سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است