شنبه ١٤ تير ١٣٩٩

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

بنا به اعلام ستاد خبری ؛

فراخوان شرکت در نشست‌های تخصصی جشنواره فیلم کوتاه تهران منتشر شد

سینمای نو > سرویس فیلم های کوتاه و مستند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو" و به نقل از ستاد خبری سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران؛ این نهاد به منظور ارائه آموزش هر چه بهتر به علاقه‌مندان و فراهم آوردن شرایط استفاده از تجربیات فیلم‌سازان و استادان حوزه فیلم‌سازی، نشست‌های تخصصی ویژه‌ای با عنوان «۳۶-۲۰» برگزار می‌کند. این نشست‌ها در ایام برگزاری این دوره از جشنواره به طور روزانه از ساعت 15 تا 22:30 در حوزه‌های مختلف فیلم‌سازی برگزار می‌شود و هر روز یک دبیر علمی مجزا دارد.

بر اساس این گزارش، شرایط حضور در نشست‌ها بدین شرح اعلام شده است:

1- تهیه کارت ویژه از طریق نام‌نویسی اینترنتی برای حضور در تمامی برنامه‌های «20 نشست 36» - که چهارشنبه 8 آبان تا جمعه 17 آبان برگزار می‌شود. (از طریق سایت  www.iycs.ir)

* امتیاز دریافت کارت ویژه ورود به «20 نشست 36»، دریافت گواهی شرکت در نشست‌ها (مشروط بر حضور در حداقل 17 نشست) خواهد بود.

2- تهیه کارت موقت (شامل کارت روزانه/ کارت تک نشست) در صورت موجود بودن ظرفیت یک ساعت قبل از برگزاری هر نشست به صورت حضوری در مکان برگزاری نشست‌ها در پردیس سینماگالری ملت.

مراحل تهیه کارت بدین نحو امکان‌پذیر است:

الف - دریافت کارت ویژه:

* واریز هزینه حضور در کل نشست‌ها با 50 درصد تخفیف (5 میلیون ریال) از طریق درگاه اینترنتی در سایت رسمی انجمن سینمای جوانان ایران به آدرس www.iycs.irحداکثر تا ساعت 24 روز جمعه 17 آبان‌ماه 1398

* هنرجویان انجمن سینمای جوانان ایران، دانشجویان رشته سینما، هنرجویان آموزشگاه‌های آزاد سینمایی و اعضای انجمن فیلم کوتاه ایران  با 60 درصد تخفیف به مبلغ 4 میلیون ریال، همچنین فیلم‌سازان بخش مسابقه سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، مربیان و هنرجویان خلاق دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران، با 80 درصد تخفیف به مبلغ 2 میلیون ریال می‌توانند برای کارت ویژه نام‌نویسی کنند.

* دریافت پیامک تأیید نام‌نویسی و دریافت شماره پیگیری برای تحویل کارت ویژه از محل برگزاری نشست‌ها در پردیس ملت.

ب - دریافت کارت موقت:

* کارت روزانه با 25 درصد تخفیف (150.000 تومان) در صورت وجود ظرفیت خالی، امکان خرید به صورت حضوری در محل برگزاری نشست‌ها از ساعت 14 تا 15

* کارت تک نشست هزینه هر نشست (500 هزار ریال) در صورت وجود ظرفیت، امکان خرید به صورت حضوری در محل برگزاری نشست‌ها یک ساعت قبل از برگزاری هر نشست


علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی شامل تلفن‌های 02186084863و 02186084851، شماره موبایل: 7626472-0910 و همچنین ایمیل: tisff.workshops@gmail.com تماس بگیرند.

سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران 18 تا 24 آبان‌ماه در پردیس سینماگالری ملت برگزار می‌شود.


١٤:٣٥ - چهارشنبه ٨ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٨١٢٧٣    /    تعداد نمایش : ٨٧سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است