سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

پژمان بازغی در کاخ جشنواره جهانی فیلم فجر :

جشنواره جهانی و ملی فیلم فجر در تقابل با هم نیستند

سینمای نو > سرویس سینما    

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از ستاد خبری سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر ، پژمان بازغی عصر سه شنبه 4 اردیبهشت با حضور در کاخ سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فج با عنوان این که خواندن برخی از خبرها درباره جشنواره موجب دلگیری می شود ، گفت: در برخی از رسانه ها مطالبی منتشر می شود مبنی بر این که در جشنواره جهانی فیلم فجر، فیلم هایی به نمایش درمی آید که نتوانسته اند به جشنواره ملی راه پیدا کنند و سعی می شود این دو جشنواره در مقابل همدیگر قرار بگیرند.

بازغی ادامه داد: درک این که چرا می خواهند بین این دو جشنواره فاصله بیندازند غیرقابل درک است در حالی که به نظر من هر چقدر جشنواره های بیشتر و با موضوع های متفاوت تری برگزار کنیم به سینما کمک کرده ایم.

این بازیگر سینما و تلویزیون با تاکید بر پرهیز رسانه ها از ایجاد تصویری اختلافی بین جشنواره ملی و جهانی فیلم فجر بیان کرد: مهمترین موضوع، نمایش فیلم هایی است که ساخته می شوند و اگر این جشنواره ها نباشند، ساخته های سینما ایران و جهان در کجا نمایش داده و معرفی شوند؟

بازغی در پایان گفت: زمانی که خود ما به جشنواره و سینمایی که داریم توجه نمی کنیم و سعی می کنیم فضایی دو قطبی به وجود بیاوریم از دیگران نمی توانیم انتظار بیشتری داشته باشیم.

سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر ۱۹ تا ۲۷ آوریل ۲۰۱۸ (۳۰ فروردین تا ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷) به دبیری سیدرضا میرکریمی در تهران در حال برگزاری است.١٦:٣٠ - جمعه ٧ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٦٨٩٣١    /    تعداد نمایش : ١٤٤سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است