جمعه ٢٤ مرداد ١٣٩٩

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

از سوی دبیرخانه جشنواره تئاتر فجر اعلام شد :

3 روز تا پایان مهلت ارسال آثار «تئاتر خیابانی» باقیست

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر ، آخرین مهلت ارسال اثر در بخش «تئاترخیابانی» شامل دو گروه تولیدات تازه و برگزیدگان جشنواره ها، 15 آبان 1397 اعلام شده است.

بر اساس این خبر آثار متقاضی در بخش «تئاتر خیابانی» و در گروه «تولیدات تازه» ضروری است صرفا برای اجرا در جشنواره سی وهفتم تولید شده و پیش از این هیچ اجرای عمومی یا جشنواره ای نداشته باشند.

همچنین در این بخش و در گروه «برگزیدگان جشنواره ها»، دبیرخانه پذیرای آثاری خواهد بود که از سوی دبیرخانه جشنواره مربوطه معرفی شده باشند.

ضروری است همه متقاضیان بخش «تئاتر خیابانی» در سایت جشنواره به نشانی www.fitf.ir ثبت نام و فیلم اثر خود را تا پایان روز 15 آبان 1397 به دبیرخانه جشنواره به صورت حضوری یا پستی ارائه کنند.

متقاضیان توجه داشته باشند که در سایت جشنواره فقط فرم ویژه‌ همه‌ متقاضیان را تکمیل و در انتها بخش خیابانی را انتخاب کنند.

گفتنی است سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری نادر برهانی مرند از 22 بهمن تا 4 اسفند 1397 برگزار خواهد شد.١٦:٤٠ - شنبه ١٢ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٧٣٢٢٦    /    تعداد نمایش : ٣٠٩سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است