يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨

آخرین اخبار :



  چاپ        ارسال به دوست

با برگزاری مراسم اختتامیه ؛

سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر برگزیدگان خود را معرفی کرد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ،اسامی نفرات برگزیده و برتر در هر بخش به شرح زیر است:

جایزه نفرات اول مسابقه پوستر

مرتضی فرحناک برای طراحی پوستر نمایش گامی در بهشت گامی در دوزخ نفر اول 

مهدی رایگانی برای طراحی پوستر طعم سگ نفر دوم

محمد افشار برای طراحی پوستر نمایش ال کلاسیکو نفر سوم 

نفرات اول مسابقه عکس 

لی لی صدیق برای عکاسی از نمایش مالی سوئینی 

کیارش مسیبی برای عکاسی از نمایش تئاتر رتبه دوم

شی وا خدا بخش برای عکاسی از نمایش ماراساد رتبه سوم

نفرات برتر مسابقه نمایشنامه نویسی

لیلی عاج برای نگارش نمایشنامه سالی که دوبار پاییز شد رتبه اول مسعود محمدی قنبرلو برای نگارش نمایشنامه چند روایت از چند زندگی مرتبط 

سارا الهیان برای نگارش نمایش نامه پریزاد و زهره شفیعی برای نگارش نمایشنامه میرزیاس رتبه سوم به شکل مشترک

ستاد برگزاری ضمن سپاس از مشارکت فعالانه 10 حاضر در این بخش بر اساس شاخصه های عمومی "تعامل با گروه های نمایشی میهمان تماشاخانه" از سه مجموعه تقدیر نمود:

تماشاخانه مکتب تهران به خاطر ارائه هدفمند آثاری که ماحصل دوره های آموزشی، کارگردانی و بازیگری در مجموعه مکتب تهران بوده اند.

تماشاخانه دا به خاطر تمرکز هدفمند بر حوزه هنرهای اجرایی با رعایت مولفه های پژوهشی

عمارت نوفل لوشاتو به خاطر بهره برداری مناسب از ظرفیت تماشاخانه در ارائه گونه های متنوع اجرایی

جایزه بخش دفاع مقدس

قدردانی از نمایش های خنکای ختم خاطره اثر حمیدرضا آذرنگ، عند از مطالبه اثر سامان خلیلیان و دایک اثر حامد عالمی پور 

اهدای جایزه برتر شرکت مترو برای آموزش‌های شهروندی به خنکای ختم خاطره به کارگردانی حمیدرضا آذرنگ و از خط زرد فاصله بگیرید به کارگردانی امیر رضا رشادت

بخش طراحی آرایه صوتی

مسابقه تئاتر دیگرگونه های اجرایی، عنوان برگزیده، مرتضی زارعی برای نمایش اپرای شماره 01# تهران

مسابقه تئاتر ایران یک، عنوان برگزیده، حسین اکبرپور برای نمایش ما داریم از این خونه می ریم 
مسابقه تئاتر ایران دو، عنوان برتر، حسام الدین انوشیروانی برای نمایش دریاچه قو 

مسابقه تئاتر بین الملل، عنوان برگزیده، فرشاد فزونی برای طراحی صدای نمایش «دستورالعمل‌های پرواز برای خدمه و خلبان»

بخش طراحی چهره پردازی

مسابقه تئاتر ایران یک، عنوان برتر، حمید مرادی برای نمایش قضیه 

مسابقه تئاتر ایران دو، عنوان برتر، رویا حشمتی برای نمایش دریاچه قو 

مسابقه تئاتر بین الملل، عنوان برگزیده، لعیا خرامان برای نمایش ابلوموف

بخش طراحی لباس

مسابقه تئاتر ایران یک، عنوان برتر، زینب عبدی برای نمایش عروسی خون

عنوان برگزیده، بیتا نصر برای نمایش هار

مسابقه تئاتر ایران دو، عنوان برتر، سارا حسین پور برای نمایش تاکسیدرمی

عنوان برگزیده، مهرنوش بلمه برای نمایش شفیره 

مسابقه تئاتر بین الملل، عنوان برگزیده، آن موسیتزه برای نمایش زندگی احمقانه از گرجستان  

بخش طراحی صحنه

مسابقه تئاتر دیگرگونه های اجرایی، عنوان برگزیده، رضا سعیدی برای نمایش مواجهه با ورنوس فادرانی 

مسابقه تئاتر خیابانی، عنوان برگزیده، مهدی حبیبی و روح اله سنایی برای نمایش نامیرا

مسابقه تئاتر ایران یک، عنوان برتر، مسعود صفری برای نمایش رومئو و ژولیت

عنوان برگزیده، سجاد امیر مجاهد برای نمایش قضیه 

مسابقه تئاتر ایران دو، عنوان برتر، روحان امامی برای نمایش بازگشت

عنوان برگزیده، سعید حسنلو برای نمایش پروانه الجزایری 

مسابقه تئاتر بین الملل، عنوان برگزیده، فرهاد فزونی برای نمایش دستورالعمل های پرواز برای خدمه و خلبان 

بخش طراحی نور

مسابقه تئاتر ایران یک، عنوان برتر، علیرضا میرانجم برای نمایش لانچر5 

عنوان برگزیده، علی کوزه گر برای نمایش فیل در تاریکی 

مسابقه تئاتر ایران دو، عنوان برتر، محمود کریمی برای نمایش دریاچه قو

عنوان برگزیده، رضا خضرایی شاد برای نمایش شفیره 

مسابقه تئاتر بین الملل، عنوان برگزیده ، ازگیل گارسیا رومئو برای طراحی نور نمایش «یک تئاتر کوچک از انتهای دنیا» از فرانسه

بخش طراحی حرکت

مسابقه تئاتر ایران دو، عنوان برتر، مهدی شاه پیری برای نمایش شفیره

عنوان برگزیده، تینا لطفی برای نمایش دریاچه قو

مسابقه تئاتر بین الملل، عنوان برگزیده، احسان همت برای نمایش «جادویت می‌کنم» 

بخش موسیقی

مسابقه تئاتر خیابانی، عنوان برگزیده، گروه موسیقی تئاترول (احمد جعفری، علی خاتمی، محمدرضا نریمانی) و سوده خدری برای موسیقی نمایش لازمان، لا مکان

مسابقه تئاتر ایران یک، عنوان برتر، میثم عبدی برای موسیقی نمایش عروسی خون

عنوان برگزیده، عرفان خاتونی مقدم موسیقی نمایش آقا محمد خان  

مسابقه تئاتر ایران دو، عنوان برتر، بابک نصیر خواه برای نمایش شفیره

عنوان برگزیده، میلاد قنبری برای نمایش دریاچه قو  

مسابقه  تئاتر بین الملل، عنوان برگزیده، نوید گوهری برای نمایش پرومته/طاعون 

بخش نمایشنامه نویسی

مسابقه دیگرگونه های اجرایی، عنوان برگزیده، حسین توازنی زاده برای نمایش ارس

مسابقه تئاتر خیابانی، عنوان برتر، پژمان شاهوردی برای نمایش این کجا و آن کجا

عنوان برگزیده، رضا بهرامی برای نمایش لازمان و لامکان

مسابقه نمایش های رادیویی، عنوان برتر، سولماز ملکی برای نمایش گونش

مسابقه تئاتر ایران یک، عنوان برتر، مونا احمدی برای نمایش سرزمین های شمال عنوان برگزیده، علی کرسی زر و امیر ابراهیم زاده برای نمایش فرایند

مسابقه تئاتر ایران دو، عنوان برتر، مرتضی شاه کرم برای نمایش عند از مطالبه عنوان برگزیده، پیام لاریان برای نمایش نامه پروانه الجزایری

مسابقه تئاتر بین الملل، عنوان برگزیده، علی شمس برای نمایش نامه وقتی خروس غلط می خواند

بخش بهترین بازیگری مرد

مسابقه تئاتر خیابانی، عنوان برتر، مصطفی کولیوندی برای نمایش کالبد شکافی یک اتفاق

عنوان برگزیده، ابراهیم حاج حیدری برای نمایش خرس های پاندا به روایت ساکسیفونیستی که متولد دهه شصت بود

مسابقه نمایش های رادیویی، عنوان برتر، حسن جویره برای بازی در نمایش شبانه

عنوان برگزیده، میرطاهر مظلومی برای نمایش باد که می نویسد

مسابقه تئاتر ایران یک، عنوان برتر، امیر نوروزی برای نمایش لانچر 5

عنوان برگزیده، ابراهیم عزیزی برای نمایش فیل در تاریکی 

مسابقه تئاتر ایران دو، عنوان برتر، علی غابشی برای نمایش بازگشت

 عنوان برگزیده، هومن حاج عبدالهی برای نمایش تناسخ سه تا سی و پنج تومن 

مسابقه تئاتر بین الملل، عنوان برگزیده، اصغر پیران برای نمایش نامبرده 

بخش بهترین بازیگر زن

مسابقه تئاتر دیگرگونه های اجرایی، عنوان برتر، سما موسوی مفخر برای نمایش آدم هایی که نمی بینیم 

مسابقه تئاتر خیابانی، عنوان برتر نازیلا امینی برای نمایش تیک تاک

عنوان برگزیده، دلارام ترکی برای نمایش اهم 

مسابقه نمایش رادیویی، مقام برتر، آزاده حیدر زاده برای نمایش مزار 

مسابقه تئاتر ایران یک، عنوان برتر، مونا بارانی برای نمایش رومئو و ژولیت

عنوان برگزیده، آرزو عبدالهی برای نمایش آنشرلی با موهای قرمز

مسابقه تئاتر ایران دو، عنوان برتر، ستایش رجایی نیا برای نمایش دریاچه قو

 عنوان برگزیده، عاطفه پور بهرام برای نمایش دریاچه قو 

مسابقه تئاتر بین الملل، عنوان برگزیده، فاطمه معتمد آریا برای نمایش خنکای ختم خاطره 

بخش کارگردانی 

مسابقه تئاتر دیگرگونه های اجرایی عنوان برتر احسان شایانفرد برای نمایش گرم کردن

مسابقه تئاتر خیابانی، عنوان برتر ، امیرحسین شفیعی برای نمایش نامیرا 

عنوان برگزیده، پژمان شاهوردی برای نمایش این کجا و آن کجا 

مسابقه نمایش رادیویی ، عنوان برگزیده ، پیمان قریب پناه برای نمایش ساعت گرگ

مسابقه تئاتر ایران یک  ، عنوان برتر، سعدی محمدی عبد برای نمایش مقدس

عنوان برگزیده، مهرداد مصطفوی برای نمایش فیل در تاریکی

مسابقه تئاتر ایران دو، عنوان برتر، محمدرضا درند و سعید زندی برای نمایش پروانه الجزایری

عنوان برگزیده، رضا صابری برای نمایش دریاچه قو

تئاتر بین الملل، عنوان برتر علی اصغر دشتی برای نمایش نامبرده

بخش تهیه کنندگی 

مسابقه نمایش رادیویی، عنوان برگزیده، فرشاد آذرنیا برای نمایش باد که می نویسد

نمایش برگزیده مسابقه تئاتر ایران یک  

مهرداد مصطفوی برای نمایش  فیل در تاریکی

علی کرسی زر برای نمایش فرایند  

بهترین های مسابقه تئاتر بین الملل

نرگس هاشم پور برای نمایش بچه گرگ ها

جایزه بزرگ مسابقه تئاتر بین الملل، علی اصغر دشتی برای نمایش نامبرده 



١٢:٤٠ - يکشنبه ٥ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٧٦٣٠٣    /    تعداد نمایش : ٢٦٦







سینمای ایران در گذر تاریخ



فیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است