پنج شنبه ٢٦ تير ١٣٩٩

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

دبیرخانه‌ سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر اعلام کرد :

اشتباهی سهوی در خواندن نام یک برنده !!!

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر، شامگاه شنبه چهارم اسفند در اختتامیه‌ جشنواره‌ سی و هفتم در اعلام نام نفر برگزیده‌ «مسابقه‌ تئاتر ایران یک» در حوزه‌ موسیقی اشتباهی سهوی رخ داده است که دبیرخانه‌ جشنواره ضمن اعلام نام درست، بابت این اشتباه پوزش می‌طلبد. 

پیش‌تر داوران «مسابقه‌ تئاتر ایران یک» متشکل از حسین مسافرآستانه، الهام کردا و رضا گوران اسامی چهار نامزد را در حوزه‌ موسیقی به شرح زیر اعلام کرده بودند:

میثم عبدی برای موسیقی نمایش «عروسی خون»

کیان حسین برای موسیقی نمایش «آقامحمدخان»

امیر دوستی برای موسیقی نمایش «مرگ و دوشیزه»

عرفان خاتونی‌‎مقدم برای موسیقی نمایش «رومئو و ژولیت»

در حین برگزاری اختتامیه اما به علت تکثر نامزدها در بخش‌های گوناگون مسابقه، در اشتباهی سهوی نام عرفان خاتونی‌مقدم برای موسیقی نمایش «آقامحمدخان» به عنوان نفر برگزیده و حائز دریافت تندیس جشنواره اعلام شد.

بر این اساس، دبیرخانه‌ جشنواره‌ سی و هفتم ضمن عذرخواهی و تصحیح این اشتباه، حسین کیان را برای موسیقی نمایش «آقا محمدخان» حائز دریافت تندیس به عنوان نفر برگزیده اعلام می‌کند. عنوان برتر این بخش برای موسیقی نمایش «عروسی خون» به میثم عبدی تعلق گرفت.١٧:١٥ - دوشنبه ٦ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٧٦٣٣٥    /    تعداد نمایش : ٣٧٩سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است