يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

بنابر اعلام روابط عمومی ؛

جشنواره موسیقی فجر در ششمین روز میزبان 15 اجرا است

سینمای نو > سرویس موسیقی        

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و اعلام ستاد خبری سی‌امین جشنواره موسیقی فجر ، گروه‌هایی از بخش‌های بین‌الملل ، جنبی ، کودک و نوجوان ، بانوان، نسلی دیگر و پاپ فردا در سالن‌های جشنواره به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

تالار وحدت در ششمین روز جشنواره میزبان آنسامبل  تونس و سوئیس و سازینه نواحی ایران به سرپرستی پیمان بزرگ‌نیا است که به ترتیب ساعت 18:15 و 21 به صحنه می‌روند.

در سالن رودکی ابتدا از بخش استعدادهای درخشان تکنوازی پیانو(فواد محمودی)، تکنوازی ویولا (نیلوفرهادی سهی)، دوئت گیتار (پارسا سنجری و پریناز حیدری نژاد) و دونوازی ویلنسل و پیانو (ماکان خویی‌نژاد) در ساعت 15 به صحنه می‌روند و سپس ساعت 18:30 خنیاگران امروز به سرپرستی مهرداد پاکباز به اجرای برنامه خواهد پرداخت و ساعت 21:30 در این سالن دوئت پیانو و ویلن ارمنستان اجرا خواهد شد.

ایوان شمس در ششمین روز جشنواره میزبان گروه پارس به سرپرستی ناصر نظر از بخش کودک و نوجوان و دالغا به سرپرستی چنگیز مهدی‌پور از بخش جنبی است. اجرای اول ساعت 18:15 و اجرای دوم ساعت 21 در ایوان شمس به صحنه خواهد رفت.

فرهنگسرای نیاوران ساعت 18:15 میزبان گروه پریسا به سرپرستی فهیمه نورفردی است که در بخش بانوان جشنواره شرکت دارد.

فرهنگسرای نیاوران از بخش نسلی دیگر سی‌امین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، اجرای گروه دستاس به سرپرستی پیام جهانمانی را به نمایش خواهد گذاشت. این اجرا ساعت 20 به علاقه مندان ارائه می‌شود.

برج آزادی در ششمین روز جشنواره میزبان دو اجرای بخش جنبی است. ساعت 18:15 همنوازان اقبال به سرپرستی بابک راحتی به صحنه می‌رود و اجرای ساعت 21 به گروه تیام (هادی منتظری) اختصاص یافته است.

در ششمین روز جشنواره بخش پاپ در برج میلاد به اجرای بنیامین بهادری اختصاص دارد که اجرای اول  ساعت 18:15 و اجرای دوم ساعت 21 به علاقه مندان ارائه می‌شود.

 


١١:٠٠ - سه شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٣    /    شماره : ٣٥٩٣٠    /    تعداد نمایش : ٥٤٣سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است