شنبه ٢٩ مرداد ١٤٠١

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

با رقابت شانه به شانه مردان و زنان در جشنواره تجسمی فجر ؛

آثار بیش از 3 هزار هنرمند شهرستانی به جشنواره هشتم رسید

سینمای نو > سرویس هنرهای تجسمی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و اعلام روابط عمومی هشتمین جشنواره بین‌المللی تجسمی فجر، بر اساس مشاهدات آماری این رویداد هنری، هنرمندان مرد و زن جشنواره هشتم تجسمی فجر رقابت نزدیکی برای حضور در بخش رقابتی این دوره از جشنواره دارند.

بر اساس اعلام دبیرخانه هشتمین هنرهای جشنواره تجسمی فجر، از میان 4915 هنرمندی که آثار خود را در سایت هشتمین جشنواره تجسمی فجر ثبت کردند؛ 2657 هنرمند زن و 2258 هنرمند مرد حضور دارند.

این در حالی است که در این دوره از جشنواره مشارکت، شرکت‌کنندگان نشان می‌دهد که هنرمندانی از تمام استان‌های کشور آثار خود را در سایت جشنواره به ثبت رسانده‌اند. بر همین اساس از میان 31 استان ایران 4810 هنرمند آثار خود را در سایت ثبت کردند که از این میان 3050 هنرمند شهرستانی و 1865 هنرمند تهرانی هستند.

لازم به یادآوری است که همچنان مهلت ارسال آثار دو بخش همایش و فیلم هشتمین جشنواره بین‌المللی تجسمی فجر تا 20 دی‌ماه ادامه دارد و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت جشنواره نسبت به ثبت‌نام و ارسال آثار اقدام کنند.

مرحله اولیه انتخاب آثار جشنواره هشتم تجسمی فجر از اول دی ماه آغاز و 12 دی نتایج آن اعلام خواهد شد تا هنرمندانی که موفق به حضور در جشنواره در بخش اولیه شدند با ارسال اصل آثار خود در مرحله دوم انتخابی حضور پیدا کنند.

هشتمین جشنواره بین‌المللی تجسمی فجر به همت مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از 9 بهمن تا 17 اسفندماه سال جاری به دبیرکلی مجتبی آقایی در موسسه فرهنگی و هنری صبا برگزار می‌شود.


١٢:١٥ - شنبه ١٢ دی ١٣٩٤    /    شماره : ٤٤٧٩٢    /    تعداد نمایش : ٧٦٦سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است