پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

با رقابت 42 پژوهشگر هنر در بخش همایش جشنواره ؛

125 مقاله به بخش همایش هشتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر رسید

سینمای نو > سرویس هنرهای تجسمی      

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و اعلام روابط عمومی هشتمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر ؛ بخش همایش این دوره از جشنواره با استقبال قابل توجه محققین، پژوهشگران و هنرمندان روبرو و 125 مقاله به این بخش از جشنواره ارسال شد. بر همین اساس هیات انتخاب مقالات بخش همایش جشنواره هشتم متشکل از دکتر اصغر کفشچیان مقدم، محمدرضا مریدی، مهدی رحیمیان، فواد نجم‌الدین و دکتر نیره توکلی پس از ارزیابی مقالات، 42 اثر را برای حضور در بخش  همایش‌ هشتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر انتخاب کردند.

بخش همایش هشتمین جشنواره بین‌المللی جشنواره هنرهای تجسمی فجر با عنوان "هنر معاصر ایران و جهانی شدن" برگزار می‌شود و موضوعاتی همچون ، "تجربه‌های نو در هنر معاصر ایران" ، "هنر معاصر ایران در پارادوکس محلی‌‌گرایی و جهانی‌‌گرایی" ، "هنر ایران در عصر رسانه‌‌های جدید" ، "هنر ایران در بازار بین‌المللی هنر"، "هنر ایران در جشنواره‌ها و رویدادهای جهانی هنر"، "هنر ایران در انجمن‌‌ها و اتحادیه‌های بین‌المللی هنر" و "هنر ایران در مطالعه تطبیقی با هنر منطقه‌‌ای غرب آسیا و کشورهای همسایه"؛ محورهای این همایش هستند.

همایش "هنر معاصر ایران و جهانی شدن" به دبیری محمدرضا مریدی در هشتمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر از سوی مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر برگزار می‌شود و دانشگاه تهران، دانشگاه هنر، دانشگاه علم و فرهنگ، فرهنگستان هنر، پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات و انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی در برگزاری همایش مشارکت دارند.

محققین و پژوهشگران برای اطلاع از نتایج بخش همایش هشتمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر می‌توانند به سایت جشنواره به نشانی: www.ivafestival.ir مراجعه کنند. آن دسته از آثاری که برای حضور در بخش همایش جشنواره پذیرفته شده است، می‌بایست تا اول اسفندماه اصل مقالات خود را به دبیرخانه جشنواره تحویل دهند.

هشتمین جشنواره بین‌المللی تجسمی فجر به همت مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از ۹ بهمن تا ۱۷ اسفندماه سال جاری به دبیرکلی مجتبی آقایی برگزار می‌شود.

 


١٣:٥٥ - جمعه ٢ بهمن ١٣٩٤    /    شماره : ٤٥٥٠٨    /    تعداد نمایش : ٥٥٧سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است