دوشنبه ٠٥ اسفند ١٣٩٨

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

با سردبیری یزدان عشیری ؛

شماره 28 و 29 ماهنامه سوره سینما منتشر شد

سینمای نو > سرویس سینما    

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری؛ نسخه الکترونیکی دو شماره ماهنامه «سوره سینما» به سردبیری یزدان عشیری با عکس روی جلد با موضوع پرونده معرفی و کارنامه «باشگاه فیلم سوره» منتشر شد.

در این شماره علاوه بر انتشار اخبار فعالیت‌های سازمان سینمایی و واحدهای تصویری استان‌های حوزه هنری در خرداد و تیرماه 98، به موضوعاتی چون: یادداشت یک با موضوع ورود سرمایه‌های مشکوک به سینما، گزارشی از مراسم ضیافت افطار حوزه هنری با حضور گسترده سینماگران، نقدی بر برنامه «نقد سینما»، گفتگو با چند سینمادار پیرامون حق انتخاب فیلم برای نمایش در سالن‌ها ، گزارشی از دیدار شاعران و اهل ادب با رهبری، گزارش نشست تحلیلی «بررسی زبان فارسی در تولیدات سینما و تلویزیون» گفت و گو با تهیه کننده و سردبیر «نقد سینما»، انتشار چندین دیدگاه پیرامون بازسازی سینماها توسط حوزه، پرونده فعالیت‌های باشگاه فیلم سوره و ... پرداخته شده است.

مجری طرح این ماهنامه آرش رمضانیان است. فاطمه پزشکی، مریم اکبرلو، مرضیه فرزعلیان، امید عشریه، غفور پورغفور، الناز نعمتی، حامد نیکومرام، محمدرسول ظهیری، محمدعلی حیدری و نرگس ساجد در بخش تحریریه و بهادر زارع و سحر قریب به عنوان عکاس در این ماهنامه همکاری داشتند.١٦:٢٨ - جمعه ١١ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٧٩٣٦٦    /    تعداد نمایش : ٨٦سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است