يکشنبه ٢٤ تير ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان سینمایی کشور ؛

اولین پردیس سینمایی شهر قرچک ورامین آماده بهره برداری شد

سینمای نو > سرویس سینما    

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی ، محمدرضا فرجی مدیرکل دفتر توسعه زیر ساخت و فناوری سینمایی و سمعی بصری و رییس کمیسیون مذکور، ضمن تقدیر و تشکر از شهرداری قرچک برای احداث پردیس مذکور این اقدام را گامی در جهت توسعه زیرساخت های سینمایی در شهرهای کم برخوردار و تحقق شعار گسترش عدالت فرهنگی در دولت سیزدهم عنوان کرد.

این پردیس سینمایی، پیرو تفاهم نامه سازمان سینمایی و شهرداری قرچک به همت شهرداری قرچک در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰متر و زیر بنایی در حدود ۱۱۰۰متر در شهرک طلاییه قرچک احداث شده است.

کلنگ این پردیس سینمایی که اولین سینما در شهر قرچک محسوب می شود در سال ۹۷ به زمین زده شد. این پردیس سینمایی با ۳ سالن نمایش و ظرفیت ۳۱۲ صندلی آماده بهره برداری شده است.

گفتنی است کمیسیون رسیدگی موضوع ماده ۸ آیین نامه ایجاد، ساماندهی و نظارت برسالن های نمایش فیلم، متشکل از نمایندگان وزارت کشور، انجمن سینماداران، فرماندهی نیروی انتظامی ، وزارت راه و شهرسازی، شهرداری و سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری، وظیفه بررسی و صدور موافقت اصولی ساخت و صدور مجوز بهره برداری از سالن های نمایش فیلم را عهده دارد.١٣:٠٠ - چهارشنبه ١٨ آبان ١٤٠١    /    شماره : ٩٩٩٠١    /    تعداد نمایش : ١١٦سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است