چهارشنبه ٠٢ آبان ١٣٩٧

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

توسط هفته نامه خودرو امروز ؛

جشنواره عکس و کارتون خودرو نما برگزار می شود

سینمای نو > سرویس هنرهای تجسمی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و اعلام روابط عمومی نخستین جشنواره خودرو نما، "هفته نامه خودرو امروز" با هدف ترغیب هنرمندان حرفه ای به تولید آثار هنری ارزشمند در حوزه خودرو، خلق آثاری با نگاه ویژه به نقش خودرو در زندگی و كشف استعداد های هنری جوان و ویژه در حوزه صنعت خودرو و حمل و نقل جشنواره خودرو نما را در دو شاخه عکس و کارتون برگزار می کند و علاقمندان برای شرکت در این جشنواره می توانند تا صبح نهم دی ماه امسال آثار خود را به سایت جشنواره به نشانی  www.carsfestival.comارسال کنند.

جشنواره خودرو نما در محورهای خودرو و فرهنگ رانندگی، خودرو، محیط زیست و هوای پاك، خودرو و خانواده و خودرو و ورزش در رشته های عکس و کارتون برگزار می شود. رشته عکس در دو بخش حرفه ای و مردمی است که در بخش حرفه ای کلیه عکاسان و علاقمندان می توانند آثار خود را بر اساس موضوعات فراخوان، به صورت تک عکس و همچنین مجموعه ارسال کنند.( از نظر برگزارکننده، مجموعه عکس به تعدادی عکس که دارای یک پیام مشخص صریح و یا مفهومی است و یا تک عکس هایی که کنار هم یک داستان یا مفهومی را بیان می کند اطلاق می شود)

در بخش مردمی رشته عکس شرکت کنندگان فقط می توانند 5 تك عكس را مطابق با قوانین فراخوان ارسال کنند.

در رشته کارتون كلیه هنرمندان كارتونیست و علاقمندان، مطابق با موضوعات فراخوان می توانند حداکثر پنج اثر را به صورت دیجیتال برای جشنواره ارسال کنند.

هنرمندان و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جشنواره عکس و کارتون خودرونما می توانند به دبیرخانه جشنواره به نشانی خیابان ولی عصر، بالاتر از توانیر،پلاك 2351 و سایت جشنواره به نشانیwww.carsfestival.com  مراجعه کنند و یا با شماره تلفن های 88877081- 86085493 تماس بگیرند.

دبیر جشنواره خودرو نما فریبا اباذری و مدیر اجرایی جشنواره اعظم صباغ است.

در بخش حرفه ای رشته عکس و رشته کارتون به ترتیب به رتبه های اول تا سوم 40، 30 و 20 میلیون ریال جایزه اهدا می شود و در بخش مردمی رشته عکس رتبه های اول تا سوم به ترتیب 15، 10 و 5میلیون ریال جایزه می گیرند.

دبیرخانه جشنواره به هر اثر راه یافته در بخش عكس حرفه ای و كارتون مبلغ یک میلیون ریال و برای هر مجموعه مبلغ دو میلیون و 500 هزار ریال حق تالیف اهدا می کند.

جشنواره خودرونما در رشته های عکس و کارتون بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.


١٧:٠٧ - سه شنبه ١٦ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٦٥١٧٨    /    تعداد نمایش : ٣٤٥سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است