پنج شنبه ٢٦ تير ١٣٩٩

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

تا سه شنبه 9 مهر ؛

کارگاه‌های «رویازی» در حوزه هنری برگزار می شود

سینمای نو > سرویس سینما    

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری ، روز گذشته نخستین روز برگزاری این کارگاه‌ها با حضور اساتید داخلی و خارجی و ثبت نام کنندگان در رویازی برگزار شد. در این روز سر فصل‌های تجاری سازی انیمیشن، مالکیت معنوی و بلاک چین، مرتب سازی و چیدمان موضوع‌های ارائه در پیچینگ، و اصول و مبانی مذاکره به ترتیب توسط «دکتر محمدمهدی ایزدخواه»، «دکتر محسن اکبری و دکنر عباس ایمانی» از کشورمان و «دیمیتری یاکونین» و «النا چیستیاکوا» از روسیه، تدریس شد.

قابل ذکر است که در روز دوم کارگاه‌ها، چهار استاد روس، سرفصل‌های آموزشی خود را تدریس خواهند کرد. «الکساندر میرگورودسکی» تجزیه و تحلیل اقتصادی تولید انیمیشن را بررسی می‌کند، «النا چیستیاکوا» در رابطه با اصول و مبانی مذاکره صحبت می‌کند، «سُوِتلنا بوخارائوا» موضوع کپی رایت و مالکیت معنوی و دیدگاه حقوقی توزیع تولیدات رسانه‌ای را در دو بخش مورد بررسی قرار می‌دهد و «دیمیتری یاکونین» نیز در دومین روز ارائه خود، درخصوص اصول و مبانی روایت گری طرح صحبت می‌کند.

در روز سه شنبه، که روز سوم و پایانی این کارگاه‌هاست هم «الکساندر میرگورودسکی»، «دیمیتری یاکونین»، «مریم نقیبی» و «محمدمهدی ایزدخواه» به ترتیب سرفصل‌های تحلیل هزینه‌های تولید انیمیشن، الزامات مرتبط با طراحی دمو، پوستر و کاتالوگ، توزیع بین‌الملل رسانه و تحقیقات بازاریابی پیش و پس از تولید را به شرکت کنندگان در رویازی2 آموزش می‌دهند.

 


١٥:٠٦ - دوشنبه ٨ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٨٠٦٤١    /    تعداد نمایش : ١٨١سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است