چهارشنبه ٠٩ اسفند ١٤٠٢

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

با حکم مدیرعامل ؛

کیان جوادی سرپرست اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون شد

سینمای نو > سرویس فرهنگی 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون ، مهدی علی‌اکبرزاده در حکمی کیان جوادی را به‌عنوان سرپرست اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون جایگزین حامد رهنما معرفی کرد.

مدیرعامل در حکم سرپرست این اداره‌کل بر تعامل و همکاری صمیمانه واحدهای ستادی و استانی کانون پرورش فکری در راستای اهداف عالی برای خدمت به کودکان و نوجوان تاکید کرده است.

کیان جوادی بیش از ۲۵سال به عنوان کارشناس مسئول روابط عمومی در این اداره‌کل فعالیت داشته است.

بر همین اساس در حکم دیگری از سوی مدیرعامل حمیدرضا معینی مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی کانون با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره‌کل ارزیابی عملکرد و پاسخ‌گویی منصوب شد.

مدیرعامل در این حکم با اشاره به اهمیت جایگاه این اداره‌کل بر بهره‌گیری از توان‌مندی‌های همکاران برای برنامه‌ریزی و انجام وظایف محوله تاکید کرده است.

در عین حال با توجه به خاتمه خدمت مصطفی مومنی تا تعیین رییس جدید برای کانون زبان ایران مسئولیت انجام امور جاری این مجموعه آموزشی به رضا لیاقی سرپرست معاونت اداری و مالی کانون زبان سپرده شد.١٥:٠٧ - دوشنبه ٢٧ ارديبهشت ١٤٠٠    /    شماره : ٩٠٧٠٦    /    تعداد نمایش : ٣٣٠سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است