چهارشنبه ٠٩ اسفند ١٤٠٢

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

با حکم مدیرعامل ؛

محمود مروج معاون فرهنگی کانون پرورش فکری شد

سینمای نو > سرویس فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مهدی علی‌اکبرزاده در این حکم به تعهد، شایستگی و سوابق ارزشمند محمود مروج اشاره و اظهار امیدواری کرده است با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و مشارکت و همفکری با معاونت‌ها، واحدهای ستادی، استان‌ها، اندیشمندان، فرهیختگان و دست‌اندرکاران نظام تعلیم و تربیت کشور برای تحقق اهداف کانون اهتمام ورزد.

مدیرعامل کانون همچنین در این حکم بر توجه به فرآیند برنامه‌ها و تصمیم‌ها و بازتعریف شوراهای کارشناسی در ستاد و استان‌ها و جلب مشارکت مربیان، کارشناسان و کارکنان در تمامی برنامه‌های ملی، منطقه‌ای و استانی و آسیب‌شناسی برنامه‌های فرهنگی، هنری و ادبی به‌ویژه در زمان شیوع بیماری کرونا و برنامه‌ریزی متناسب با شرایط، تاکید کرده است.

علی‌اکبرزاده از مروج خواسته است بر مخاطب‌محور قلمداد کردن برنامه‌های معاونت فرهنگی با تأکید و توجه بر برنامه‌های گذشته و مستندسازی و تکمیل برنامه‌های موجود و ارایه برنامه‌های جدید بر اساس اسناد بالادستی و ساماندهی سرمایه‌های انسانی برای ایجاد نشاط کاری مربیان و کارشناسان و دیگر کارکنان و توسعه کمی و کیفی فعالیت‌های مراکز در سراسر کشور نیز اهتمام داشته باشد.

مدیرعامل کانون ضمن آرزوی توفیق برای مروج در این مسئولیت بر کیفیت‌بخشی فعالیت‌های فرهنگی در مجتمع‌ها و مراکز فرهنگی‌هنری ثابت، سیار شهری و روستایی در سراسر کشور با محوریت ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی و انس با کتاب، شناسایی استعدادها، رشد خلاقیت، ایجاد فضایی پویا و بانشاط برای مخاطبان، بهره‌مندی از فناوری‌های نوین و ایجاد جذابیت‌های لازم برای کودکان و نوجوانان کشور نیز تأکید کرده است.

یادآوری می‌شود محمود مروج از مدیران باسابقه کانون است که پیش‌تر نیز به عنوان مدیر کانون استان زنجان، مدیرکل آفرینش‌های فرهنگی، مدیرکل کانون استان البرز و مشاور عالی مدیرعامل در کانون فعالیت داشته است.

مروج با این حکم جایگزین افسون امینی شد که از اردیبهشت 1400 سرپرستی این معاونت را بر عهده داشت.١٥:٣٠ - چهارشنبه ٢٣ تير ١٤٠٠    /    شماره : ٩١٦٥٠    /    تعداد نمایش : ٢٦٢سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است