دوشنبه ٠٦ تير ١٤٠١

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

توسط بنیاد شهید ؛

جشنواره استانی فرهنگی و هنری "ایثار" برگزار می شود

سینمای نو > سرویس فرهنگی 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ، اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران با همکاری اداره کل هنری معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران نخستین جشنواره استانی فرهنگی و هنری ایثار شهرستان های استان تهران را برگزار می کند.

سیدعبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های تهران ، دبیری این رویداد فرهنگی و هنری را عهده دار است.

نخستین جشنواره استانی فرهنگی و هنری ایثار در بخش های سرود و نماهنگ، تئاتر خلاق خیابانی، گرافیک، عکس و پوستر، نمایشنامه نویسی صحنه ای، طرح و ایده تئاتر خیابانی برگزار می شود.

دبیر این جشنواره اعلام کرد به زودی فراخوان این رویداد با ارج نهادن به تلاش های شایسته هنرمندان و نویسندگان و با هدف توسعه و تعمیق فرهنگ مقاومت و ایثار و شهادت در گستره استان تهران منتشر می شود.

جلوه های ایثار و شهادت در دوران انقلاب و دفاع مقدس، جلوه های ایثار و شهادت در دوره معاصر (ایثار اجتماعی)، جلوه های ایثار و شهادت در مقاطع مختلف تاریخی، جلوه های ایثار و شهادت در آثار اقتباسی از رویدادهای واقعی، موضوعات مدنظر نخستین جشنواره استانی فرهنگی و هنری ایثار هستند.

همچنین قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ شهرستان ورامین، ۱۵ هزار شهید دولت (وزرا و کارمندان شهید دولت)، ۹۳ فرمانده شهید شهرستان های استان تهران، شهدای روستا و عشایر شهرستان های استان تهران، شهدای مدافع حرم استان تهران و شهدای مدافع سلامت استان تهران نیز موضوعات ویژه این جشنواره را تشکیل می دهند.

از تمامی خانواده فرهنگ و هنر دعوت به عمل می آید جهت شرکت در این جشنواره آثار خود را با توجه به موضوعات تعیین شده به دبیرخانه ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت نوید شاهد شهرستان های استان تهران به نشانی اینترنتی https://shahrestanha.navideshahed.com مراجعه کنند.١١:٢٣ - يکشنبه ٧ شهريور ١٤٠٠    /    شماره : ٩٢٢٧٢    /    تعداد نمایش : ٩٢سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است