دوشنبه ٠٦ تير ١٤٠١

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

در یازدهمین دوره برگزاری ؛

هیئت داوران بخش ادبی جشنواره بین‌المللی سیمرغ معرفی شدند

سینمای نو > سرویس فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ ، هیئت داوران در شعر کلاسیک عبدالجبار کاکایی و غلامرضا طریقی، در ترانه مهدی ایوبی و ابراهیم اسماعیلی اراضی، در شعر نو لیلا کردبچه و صابر ساده، در شعر و نثر طنز سعید بیابانکی و عبدالله مقدمی، در داستان کوتاه و نثر ادبی احسان رضایی و الهام فلاح به داوری آثار ارسالی یه یازدهمین دوره جشنواره پرداختند. همچنین در شاهنامه خوانی نیز صابر قدیمی و معید داستان از میان آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره نفرات راه یافته جهت اجرا در مرحله نهایی را نیز انتخاب کردند.

5952 اثر ادبی رسیده به دبیرخانه یازدهمین جشنواره سیمرغ در بخش‌های آزاد و ملی با یکدیگر رقابت داشتند.

در ترانه 458 اثر، در شعر کلاسیک 1432 اثر، در شعر نو 1149 اثر، در داستان کوتاه 1315 اثر، در نثر ادبی 883 اثر، در نثر طنز 288 اثر، در شعر طنز 377 و در شاهنامه خوانی 50  اثر در بخش ادبی به ثبت رسیده است.

شایان ذکر است نفرات نهایی جشنواره روز دوشنبه 12 مهرماه 1400 از طریق سایت جشنواره اطلاع رسانی خواهد شد.

گفتنی است؛ جشنواره بین‌المللی "سیمرغ" با شعار «هرخانه یک پایگاه سلامت» در پنج بخش تئاتر،‌ فیلم، ادبی، ‌هنرهای تجسمی و موسیقی در پاییز سال 1400 در شهر تهران برگزار خواهد شد.١٢:٥٠ - دوشنبه ١٢ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ٩٢٩٤٦    /    تعداد نمایش : ٨٩سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است