يکشنبه ٠٥ تير ١٤٠١

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

چهارشنبه 17 آذر ؛

تودیع سرپرست و معارفه معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد

سینمای نو > سرویس هنری     

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ،  محمود شالویی، مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزراتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با قدردانی از مدیران و همکاران معاونت امور هنری و معاون سابق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در این چند ماه، مدیران و همکاران معاونت امور هنری با جدیت، امور و فعالیت ها را انجام دادند. محمود سالاری نیز سوابق ارزشمندی در حوزه فرهنگ و هنر دارد و امیدواریم که در خدمت به حوزه هنر در معاونت امور هنری موفق باشند.

محمود سالاری نیز در این مراسم گفت: خرسندم که فرصتی شد تا خدمت کوچکی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داشته باشم. هنر با مفهوم اسلامی گفتمانی است که ضرورت دارد تقویت شود؛ چون بدون فرهنگ و تمدن، هیچ ملتی سرافراز نخواهدبود. 

سالاری در ادامه گفت: فعالیت ها و برنامه های معاونت امور هنری در معرض دید جامعه است و ویژگی های خاصی دارد. از همه مدیرانی که در این سال ها با توجه به شرایطی که گاه در عرصه اجتماعی اتفاق می افتاد، تلاش کردند امور هنری وزانت خود را حفظ کند، قدردانی می کنم.

در پایان، حکم محمود سالاری به عنوان معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط محمود شالویی اعطا شد و مدیران معاونت امور هنری نیز از محمود شالویی قدردانی کردند.١٦:٥٠ - چهارشنبه ١٧ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ٩٤٢٦١    /    تعداد نمایش : ٨٨سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است