يکشنبه ٠٥ اسفند ١٣٩٧

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

توسط روابط عمومی جشنواره ؛

داوران نهایی بخش گزارش جشنواره «ایران من» معرفی شدند

سینمای نو > سرویس رادبو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از ستاد خبری جشنواره فرهنگی هنری «ایران من» ، داوران  نهایی انتخاب آثار بخش گزارش  جشنواره «ایران من» در رادیو ایران کار خود را آغاز و عباس سنجری ، احمد طبعی و بهروز تشکر ، 24 قطعه گزارش رادیویی را بررسی و داوری می کنند.

عباس سنجری مجری و گزارشگر پیشکسوت رادیو درحوزه دفاع مقدس ، یادگارجنگ است و در سال 64 در منطقه عملیاتی فاو شیمیایی شده است. 

او در رادیو گروهی به عنوان "گزارشگران رادیو" تشکیل داده بود که تمامی فعالیت های سیاسی ، فرهنگی ، هنری و اجتماعی را پوشش می داد.مهمترین الویت سنجری در تهیه گزارش حضور در جبهه و دیدار با خانواده های شهدا بود تا جایی که در خطوط مقدم غرب و جنوب کشور حضور داشت و با شهیدان آبشناسان بروجردی در کردستان و موحد دانش گفتگوها  داشت.

احمد طبعی گزارشگر دفاع مقدس و از پیشکسوتان رادیو ست. او معتقد است گزارشگر باید به نکاتی توجه کند: این که اندام صوتی خود را از هر حیث سالم نگه دارد تا صدایی زیبا و تاثیرگذار داشته باشد .درباره سوژه گزارشی مورد نظر خود تحقیق ، هدف گزاری و طراحی کرده و سناریو بنویسید، سپس اجرا کند. ادیت و تدوین حرفه ای ، را فراموش نکند چون بهترین عامل برای جذاب ترکردن گزارش است . ودر فضا سازی دقت کند تا بتواند فضای واقعی زمانی و مکانی گزارش را به شنونده القا کند

بهروز تشکر مجری و گوینده ، فارغ التحصیل رشته روزنامه نگاری در مقطع کارشناسی ارشد است که  از سال 73 به صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران وارد شده واجرای برنامه های مختلفی را  دررادیو و تلویزیون من جمله برنامه «به خانه برمی گردیم » برعهده داشته است  او  تا به حال مدیریت روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و همچنین مدیریت روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران را هم در کارنامه خود دارد.

مخاطبان رادیو ایران و کسانی که در این جشنواره فرهنگی شرکت کردند، می توانند آخرین اخبار را از سایت جشنواره به نشانی  .www.iranemanfestival.ir پیگری کنند .١٥:٠٠ - سه شنبه ١٦ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٦٥١٨٢    /    تعداد نمایش : ٣١٤سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است