چهارشنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٧

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

بنابر اعلام روابط عمومی ؛

رادیو ، جشنواره موسیقی فجر را به میان مردم برد

سینمای نو > سرویس رادیو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از شبکه رادیویی ایران ،معاونت صدا ، امسال رادیو ایران را به عنوان نماینده به جشنواره های موسیقی ،تئاتر و فیلم فجر معرفی کرده است تا با هماهنگی و هم افزایی بیشتر ، رویدادهای مختلف این اتفاق فرهنگی بزرگ بازتاب یابد.

یدالله گودرزی مدیر استودیوی محیطی رادیو اعلام کرد : اولین حضور رادیو در این راستا ،در جشنواره بین المللی موسیقی فجر است که با هماهنگی به عمل آمده ،بهترین نقطه در تالار وحدت برای برپایی استودیو انتخاب و استودیوی رادیو در این مکان بر پا گردید.

شبکه های رادیویی فرهنگ ،ایران ،تهران و گفتگو روزانه اقدام به تولید برنامه در این استودیو کردند و مجموعا بیش از سه هزار دقیقه برنامه برای این جشنواره اختصاص یافت که هم اکنون طبق برنامه ریزی در حال انجام است.

گودرزی افزود: شبکه های جوان و سلامت و ورزش نیز با اعزام گزارشگر به تولید گزارش های مختلف از این جشنواره می پردازند.

اختتامیه جشنواره بین المللی موسیقی فجر نیز به صورت زنده از رادیو ایران روز شنبه سی دی ساعت 19 پخش خواهد شد و مخاطبان رادیو می توانند رویدادهای اختتامیه را پی بگیرند.

از سوی دیگر به دلیل همپوشانی دو روزه جشنواره موسیقی با جشنواره تئاتر ،استودیوی شماره 2 هم طراحی شده که از 28 دی در تئاتر شهر مستقر خواهد شد و اخبار آن به اطلاع خواهد رسید.

قابل ذکر است : گزارشگران رادیو ایران غیر از تالار وحدت در سالن ایرانیان ، تالار رودکی ،برج آزادی و برج میلاد حضور داشته و گزارش تولید می کنند.١٤:٠١ - دوشنبه ٢٥ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٦٦٧٩٥    /    تعداد نمایش : ٢٩٢سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است