سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

براساس آخرین نظرسنجی ؛

پر شنونده ترین برنامه های رادیو ایران معرفی شدند

سینمای نو > سرویس رادیو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از رادیو ایران ، از 15 برنامه شاخص انتخاب شده از این شبکه رادیویی دو برنامه «صبح جمعه با شما» و «راه شب» پر شنونده ترین برنامه های رادیو ایران انتخاب شدند.

برنامه «صبح جمعه با شما» با 61/8 درصد شنونده و 88/4 درصد رضایت مخاطبان پر شنونده ترین برنامه رادیو ایران بوده است.

ساجد قدوسیان  سردبیر و تهیه کننده این برنامه گفت: از قدیم گفته اند شاید محبوب شدن خیلی سخت نباشد ولی بدون شک محبوب ماندن خیلی دشوار است  و من بسیار خرسندم و قدردان مردم خوب و صمیمی ایران هستم که همواره برنامه خودشان را  حمایت می کنند

 وی ادامه داد: محبوبیت صبح جمعه با شما از نظر من مدیون دو مساله است. اول صداقتی که ما در تولید برنامه با مخاطبان خود داریم و همواره سعی کردیم صدای مردم باشیم و مسائل و مشکلات  آنها را با زبان شیرین طنز به گوش مسئولان برسانیم و دوم تلاش و همت هنرمندان این برنامه که از دیرباز تاکنون همراه مان بوده اند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: این برنامه چند بار تغییر نام داده اما پرچم برنامه میان مردم با همان برند« صبح جمعه با شما »در اهتزاز بوده است.

گفتنی است این برنامه بعد از ماه صفر جمعه ها ساعت 9:00 از رادیو ایران پخش می شود١٦:٣٢ - يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٧٢٨٧٥    /    تعداد نمایش : ١٤٢سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است