دوشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٩

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

بنا بر اعلام روابط عمومی شبکه ؛

«دیروزنامه» از رادیو ایران روی آنتن می رود

سینمای نو > سرویس رادیو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از رادیو ایران ، «دیروزنامه»  ویژه برنامه ای است به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که از شنبه پنجم آبان به جدول پخش رادیو ایران اضافه می شود.

ریحانه یزدان دوست تهیه کننده برنامه در این باره گفت : این برنامه به مرور به آثار طنز شکل گرفته در فضای سال منتهی به انقلاب اسلامی می پردازد و در عین حال با رخدادها و شخصیت هایی که در طول 40 سال انقلاب عملکرد نامطلوبی داشته اند شوخی می کند.

وی اضافه کرد : پژوهش این برنامه حدود 2 ماه به طول انجامید و سرانجام 65 برنامه 10 دقیقه ای نوشته شد.

یزدان دوست ادامه داد ضبط این برنامه از اواخر مهر ماه آغاز شده است.

حمیدرضا افتخاری مدیر گروه ورزش و تفریحات رادیو ایران که نیز درباره برنامه «دیروزنامه» گفت :  در این سال ها فضای طنز حاکم بر مطبوعات در دورۀ زمانی انقلاب مغفول مانده است لذا سعی شده با مرور بر طنزهای منتشر شده در آن دوران مروری بر نگاه طنزپردازان داشته باشیم. از سویی دیگر به زبان طنز با برخی عملکردهای ناموفق مدیران در این چهار دهه شوخی می کنیم.

«دیروزنامه» با اجرا و بازیگری مهدی طهماسبی و آسیه گرجی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 20:40 تا پایان سال از رادیو ایران پخش می شود.١٤:٠٠ - چهارشنبه ٢ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٧٢٩٤٨    /    تعداد نمایش : ١٧٣سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است