پنج شنبه ٠٨ خرداد ١٣٩٩

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

برای پنج شنبه 15 آذر ؛

برنامه های رادیو ایران اعلام شد

سینمای نو > سرویس رادیو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی رادیو ایران ، متین السادات فیروزی یکی از تهیه کننده های رادیو ایران است که پنج شنبه ها برنامه های «خاص باشید» و « همه جای ایران سرای من است» را تهیه و تولید می کند.

فیروزی درباره «خاص باشید» این هفته گفت : این هفته، به مناسبت روز جهانی هواپیمایی ، با کارآفرینان صنعت هوایی کشور گفت و گو خواهیم کرد و در خیابان خاص پوریا پورنبی، مدیر آموزشگاه خلبانی از راز و رمزهای خلبان شدن خواهد گفت.

همچنین تجربه خاص این هفته را  همراه مهدی اعتمادفرد، خلبان جایروکوپتر خواهیم بود.

گفتنی است «خاص باشید» با اجرای وحید آرادمند پنج شنبه ها ساعت 10:30 از رادیو ایران پخش می شود.

برنامه دیگری که در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پنج شنبه ها از رادیو ایران پخش می شود، « همه جای ایران سرای من است» با تهیه کنندگی متین فیروزی است.

فیروزی در خصوص این برنامه گفت: این هفته به ویژگی ها و تحولات شهر زابل بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ، در استان سیستان و بلوچستان خواهیم پرداخت .

موسی خمری ، شهردار زابل و سیستانا مهماندوست، کارآفرین این شهر در حوزه سوزن دوزی صحبت خواهند کرد و این برنامه با اجرای ، لیلا صفری و کارشناسی سلمان نظری، ساعت 16:00 از رادیو ایران پخش می شود.٠٨:٣٨ - پنج شنبه ١٥ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٧٤٢٢٨    /    تعداد نمایش : ١٤٦سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است