سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

در رادیو ایران ؛

عندلیب ، جایگاه حقوق مادی و معنوی آثار هنری را بررسی می کند

سینمای نو > سرویس رادیو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از شبکه رادیو ایران ، در عندلیب این هفته ، پنج شنبه سیزدهم دی ماه حقوق مادی و معنوی آثار هنری و رعایت نشدن حقوق صاحبان اثر بررسی می شود.

سعید مبشری تهیه کننده این برنامه گفت : یکی از بارزترین مشکلاتی که سال های گذشته باعث از رونق افتادن تولید آثار موسیقایی مناسب شده است و از طرف دیگر در برخی موارد از هر گونه برداشت آزاد و خلاقانه از آثار گذشتگان به بهانه رعایت این حقوق جلوگیری به عمل آمده است،حقوق مادی و معنوی آثار موسیقایی است.

وی افزود : بررسی چیستی و حدود حقوق مادی و معنوی آثار موسیقایی مبحثی است که این هفته در برنامه عندلیب دستمایه گفتگو قرار می گیرد و به تناسب موضوع تصنیف ها و قطعات موسیقی دلنشینی که بر پایه آثار گذشتگان و با رعایت حقوق مادی و معنوی پدید آورندگان این آثار تولید شده است تقدیم شنوندگان هنر دوست عندلیب می شود.

گفتنی است عندلیب ویژه برنامه موسیقایی رادیو ایران به نویسندگی و تهیه کنندگی سعید مبشری و گویندگی داوود حیدری و کارشناسی علیرضا امینی است که پنجشنبه ها بعد از خبر ساعت 22:00 و تکرار آن یکشنبه ها بعد از خبر ساعت 23:00 از رادیو ایران پخش می شود.١٤:٢٦ - پنج شنبه ١٣ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٧٤٩٩٣    /    تعداد نمایش : ٨٠سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است